آئین اختتامیه هفتمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار به میزبانی قزوین برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیان اینکه کنگره ۳ بخش داشته است، بیان کرد: بخش اصلی شامل شاعران سراسر ایران بزرگ، بخش بین‌الملل شامل شاعران سایر کشور‌ها در زبان‌های انگلیسی، عربی و اردو و بخش ویژه شامل شاعران خانواده شهدا و ایثارگران و همچنین بخش‌های قالبی اشعار شامل کلاسیک، نو و نیمایی، سرود، ترانه و تصنیف و ذهن و زبان کودک و نوجوان بوده است.


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از برگزاری آئین اختتامیه هفتمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار در روز چهارشنبه، دهم اسفند ماه به میزبانی قزوین خبر داد.

وی افزود: این مراسم با حضور مسئولان کشوری و استانی و مهمانان و شعرای داخلی و خارجی با اجرای برنامه‌های متنوع برپا خواهد شد.

اسمعیلی افزود: یک هزار و 236 اثر به دبیرخانه کنگره ارسال شده که در اختتامیه هفتمین کنگره بین‌المللی شعر از 26 شاعر برگزیده تجلیل می‌شود.|

منبع

وی یادآور شد: تا برگزاری اختتامیه هفتمین کنگره بین‌المللی شعر، برنامه‌های جانبی مختلفی از جمله عصر شعر دانشجویی، یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی، مراسم تجلیل از مادران و همسران شهدا، محفل شعر بانوان، محفل شعر شاعران، عصر شعر دانش‌آموزان، عصر شعر خاتم سلیمانی ۲ و مشارکت در برگزاری کنگره سراسری شعر دفاع‌مقدس و مقاومت، برنامه‌ریزی و اجرا شده است.


آئین اختتامیه هفتمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار به میزبانی قزوین برگزار می‌شود

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف