آئین تکریم و معارفه مدیران مرکز آفرینش‌های ادبی و دفتر هنر و ادبیات بیداری برگزار شد

سرپرست جدید «مرکز آفرینش‌های ادبی» و مدیر جدید «دفتر هنر و ادبیات بیداری» معرفی شدند.

وی با اشاره به مجموعه‌ برنامه‌ها و فعالیت‌هایی که طی این سال‌ها در دفتر هنر و ادبیات بیداری حوزه هنری شکل گرفت، گفت: ما همچنان یار و یاور ادامه حرکت دفتر هنر و ادبیات بیداری حوزه هنری هستیم و هر کاری بتوانیم و هر کمکی که از دستمان برای توفیقات روزافزون آن میسر باشد ارائه می‌دهیم.

محمدرضا شرفی خبوشان نیز در این جلسه گفت: برای بنده توفیقی بود تا در این ایام  در خدمت دوستانم در حوزه هنری بوده و فرصت بودن با آنها را داشته باشم. 


آیا این خبر مفید بود؟


10

«دفتر هنر و ادبیات بیداری» در برهه تاریخی مهمی راه‌اندازی شد 

گفتنی است، براساس حکم رئیس حوزه هنری، استاد مجتبی رحماندوست به سمت مشاور عالی رئیس حوزه هنری منتصب شدند و همچنان به عنوان عضو هیات‌امنای اندیشکده ادبیات پایداری در حوزه هنری به فعالیت ادامه خواهد داد.

منبع

مجتبی رحماندوست در سخنانی با ارائه گزارشی کوتاه از فعالیت‌های سال‌های گذشته دفتر هنر و ادبیات بیداری گفت: «هر آنچه در این سال‌ها انجام دادیم در مرحله اول تکلیف بوده و در گام بعدی برای رضای خدا انجام شد چرا که فعالیت‌های این دفتر در مقطعی آغاز شد که تروریسم در منطقه در حال شکل‌گیری‌، پیدایش و رشد بود که نقش و وظایف مهمی برعهده ما بود. اهمیت فعالیت‌های ما بر ماندگاری تاریخ این برهه با بهره‌مندی از ادبیات بود که بر اساس آن در قالب هنر و برنامه‌های گوناگون باید تاریخ را روایت می‌کردیم.

بخوانید:  اشتباهات فاجعه آمیز داوری غیر قابل تحمل شده است


|

آئین تکریم و معارفه مدیران مرکز آفرینش‌های ادبی و دفتر هنر و ادبیات بیداری برگزار شد

همچنین در این جلسه، از  محمدرضا شرفی خبوشان،‌ مدیر سابق مرکز آفرینش‌های ادبی تقدیر و  دکتر میلادعرفان‌پور به عنوان سرپرست مرکز آفرینش‌های ادبی معارفه شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه همواره عضوی از خانواده حوزه هنری بوده و خواهد بود، گفت: از اعتماد و حسن نظری که دوستان در حوزه هنری در این مدت به بنده داشته‌اند متشکرم.