آئین گرامی داشت یاد و خاطره شهدای خانطومان و یادوراه شهدای استانداری مازندران برگزار شد

وی با بیان این که دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران به خصوص رژیم صهیونیسم جهانی به این نتیجه رسیده است که هیچ گونه بحران‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی نظام جمهوری اسلامی را از پای در نخواهد آورد، ادامه داد: این درحالی است که سالانه میلیارد‌ها دلار به رژیم صهیونسیتی کمک مالی می‌شود و در سراسر دنیا اکنون دانشجویان حامی غزه اکنون خواستار این هستند که همکاری علمی با رژیم صهیونسیتی و کودک کش را قطع کنند.

 

آئین گرامی داشت یاد و خاطره شهدای ( اردیبهشت مقاومت ) خانطومان و یادوراه شهدای استانداری مازندران با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید، استاندار مازندران، کارکنان و مدیران ستادی و مدیران مازندران در جوار مزار شهید خوشنام استانداری برگزار شد.

انتهای پیام منبع

معاون رئیس جمهور در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به این که امروز ایران به سطحی از قدرت رسیده است که دشمن با هر قدرتی که باشد را خلع سلاح می کند و این را مدیون خون شهدا هستیم.

به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران ، امیر حسین قاضی زاده هاشمی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در یادواره شهدای خان طومان و ۹ شهید از کارکنان استانداری مازندران، در بخش نخست سخنان خود به سابقه درخشان مردم مازندران در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: مردم دیار علویان در تمام صحنه های خطیر انقلاب، دفاع مقدس و پاسداری از حریم حرم اهل بیت و امنیت میهن اسلامی به رسالت خویش به بهترین شکل عمل نمودند و شهدای گرانقدری را تقدیم کردند.

بخوانید:  غذای سبز ایرانی در «سفره‌خانه» شبکه مستند

قاضی زاده هاشمی، افزود: نام رژیم صهیونسیتی به عنوان قدرت در جهان از بین رفته است و از سوی دیگر سیاست آمریکا در عادی سازی روابط رژیم صهیونسیتی با کشور‌های منطقه نیز شکست خورده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با ذکر این نکته که منافع اقتصادی آمریکا در منطقه متزلزل شده است، گفت: امروز آمریکا ناچار است تا در هر اقدامی در منطقه با جمهوری اسلامی ایران مذاکره کند.

وی با بیان این که مردم مازندران قرن هاست که سابقه پیروی از اهل بیت را در کارنامه دارند، اظهار داشت: در دفاع مقدس؛ مازندرانی ها در شکل دهی و ایجاد ساختار دیگر لشگرهای نظامی در استان های کشور نقش محوری داشتند.