آبادانی و رشد روزافزون دارالصابرین بم در سایه همت بلند مردم این خطه کویری


آبادانی و رشد روزافزون دارالصابرین بم در سایه همت بلند مردم این خطه کویری

فرمانده انتظامی شهرستان بم به مناسبت در پیش بودن نوزدهمین سالگرد زلزله دلخراش این شهرستان، رشد و آبادانی این خطه کویری را ماحصل عزم عالی و همت بلند مردمان ومسئولین صبور و خونگرم آن برشمرد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سرهنگ “یوسف سلیمانی” ضمن ابراز همدردی با مردم بم در سالروز این حادثه گفت: مردم صبور و خونگرم این شهرستان در پنجم دی ماه 82 شاهد سانحه بسیار هولناکی بودند که علاوه بر ویرانی این شهر تاریخی، جمع زیادی از شهروندان بمی را به کام مرگ برد و خانواده های بسیاری را داغدار کرد.

وی افزود: اما با این وجود عزم جدی و همت بلند مردمان صبور و خون گرم این خطه در کنار تلاش و خدمات مضاعف مسئولان، شهری زیبا و مستحکم به ارمغان آورد که بایستی توسعه یافته و به نسل های آینده سپرده شود.

فرمانده انتظامی شهرستان بم بیان داشت: مردمان صبور بم با عزمی جدی و همتی بلند به فرموده مقام عظمای ولایت و رهبری که “دارالصابرین بم را محکم تر و استوار تر از سابق خواهیم ساخت” جامه عمل پوشاندند و هم اکنون این خطه کویری آبادتر از گذشته در شرق استان کرمان می درخشد.

سرهنگ “سلیمانی” ارتقاء امنیت شهرستان را در گرو مشارکت تنگاتنگ تمامی مردم و مسئولان با پلیس دانست و از مردمان عالی همت این خطه خواست:با تلاش مضاعف خود بیش از پیش در جهت رشد و آبادانی منطقه همت نمایند.

این مسئول انتظامی در پایان ضمن ابراز همدردی با مردم دارالصابرین بم در آستانه سالروز این حادثه تلخ یادآور شد: پلیس نیز در کنار سایر دستگاه ها و مسئولان شهر، همواره در کنار شهروندان و مجری تامین نظم ، امنیت و آسایش عمومی خواهد بود.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع