آب آشامیدنی روستای حسین آباد دودانگه تاکستان تامین شد

photo_2023-07-14_12-28-00

Capture

وی اضافه کرد: قطع آب بیش از یکصد مورد اقامتگاه باغ ویلا، اخطار به 50 مشترک پرمصرف و 67 مورد بازدید از باغ ویلاها با همراهی دهیاری از جمله اقدامات انجام شده است. 

حیدری تصریح کرد: همچنین محاسبه 9 فقره آب مصرف شده به صورت آب آزاد، قطع یک مورد شکستگی آب مسجد با حدود 22 خانوار هدر رفت، قطع آب دو مورد استخر ویلایی، قطع دو مورد انشعاب غیر مجاز و قطع انشعاب مسیر فرعی غیرخانگی در محور کورانه تا رزجرد از دیگر فعالیت های انجام شده است. 

منبع


|

آب آشامیدنی روستای حسین آباد دودانگه تاکستان تامین شد

به گفته حسین حیدری به موازات اجرای خط انتقال تامین آب مجتمع 9 روستایی رزجرد از خط اصلی شهر قزوین، عملیات احیای آب نیز در این مجتمع ادامه دارد.

وی تاکید کرد: برای انتقال آب از خط اصلی شهر قزوین به مجتمع رزجرد بیش از 4600 متر لوله گذاری نیاز بود که در یک اقدام شبانه روزی توسط چندین اکیپ ویژه و در مدت سه روز انجام شد.

انتهای پیام

این مسئول گفت: مجموعه اقدامات صورت گرفته موجب تامین آب آشامیدنی پنج هزار و 500 خانوار روستاهای مجتمع رزجرد شده ولی برای تامین فشار شبکه همچنان باید صرفه جویی و مدیریت مصرف مورد توجه قرار گیرد. 

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان تاکستان گفت: عملیات تامین آب آشامیدنی روستای حسین آباد دودانگه بخش ضیاءآباد از توابع این شهرستان به اتمام رسید.