آخرین وضعیت پروژه بازسازی و بهسازی ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز

معاون فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان با اشاره به بازسازی اساسی رختکن‌های ورزشگاه، مطرح کرد: طبق صحبت‌هایی که با پیمانکار پروژه داشتیم، رختکن‌های ورزشگاه با بهترین متدهای روز دنیا و الزامات AFC بازسازی خواهد شد و تمامی تصاویر نهایی رختکن‌های ورزشگاه هم آماده می‌باشد که حتما تصاویر را در اختیار عموم مردم قرار خواهیم داد تا زیبایی پروژه در معرض دید عموم هم قرار بگیرد.

منبع

وی در پاسخ به این سوال که دیگر اقدامات پروژه بهسازی و بازسازی ورزشگاه چه مواردی است، گفت: تعمیر سکوهای بتنی فرسوده ورزشگاه، مرمت چمن‌های حاشیه زمین، نوسازی سرویس‌های بهداشتی، اصلاح شبکه برق و ژنراتورهای مجموعه، مرمت و بازسازی اسکوبورد ورزشگاه از جمله سایر اقداماتی است که در این پروژه صورت خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، ، خبرنگاران و اصحاب رسانه ورزشی آذربایجان شرقی به همراه معاون فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان بازدیدی از آخرین وضعیت پروژه بازسازی و بهسازی ورزشگاه یادگار امام داشتند.

آخرین وضعیت پروژه بازسازی و بهسازی ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز

 

عطا شرفشاهی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه، در خصوص آخرین وضعیت پروژه عمرانی یادگار امام(ره)، اظهار داشت: اصلی‌ترین موضوع در خصوص ورزشگاه یادگار امام، بازسازی اساسی رختکن‌ها و پروژکتورهای ورزشگاه می‌باشد که بازسازی و بهسازی ورزشگاه را در حال حاضر انجام می‌دهیم.

|