آرژانتین؛ پایان خوش برای لیونل مسی؟

نقطه قوت: دیماریا، مسی و مارتینز در مالکیت توپ فوق‌العاده‌اند و در ضدحملات به شدت بی‌رحم. روی نیمکت ذخیره هم آلوارز و دیبالا آماده‌اند تا به تیم اصلی کمک کنند.

از ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۶ آرژانتینی‌ها ۴ فینال جام ملت‌ها و جام آمریکا را با ناکامی پشت سر گذاشتند اما قهرمانی در کوپای گذشته و شکست دادن ایتالیا در فینالیسما هر بازی آرژانتین را به جشنی برای هواداران این تیم تبدیل کرده است.

ستاره: لیونل مسی

دی‌پائول – پاردس

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ آرژانتین مثل تمام ادوار جام مشکلی چون تعداد بالای بازیکنان خط حمله و کنار هم قرار دادن‌شان را دارد. آمادگی آن‌ها برای قطر و شیوه رسیدن‌شان اما متفاوت‌تر از همیشه بود. آن‌ها هیچ فشاری احساس نکردند و در کمال آرامش پس از موفقیت در کوپا آمریکای ۲۰۲۱ صعودشان را به جام جهانی قطعی کردند.

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالفمنبع
آیا این خبر مفید بود؟

در پنجمین و احتمالا آخرین جام جهانی‌ مسی با توجه به درخشش در جام ملت‌های آمریکای جنوبی این انتظار وجود دارد تا پایانی خوش برایش رقم بخورد. پیشتر هدف آرژانتینی‌ها قهرمانی با مسی در جام بود و حالا قهرمانی «بخاطر لیونل مسی».

امیلیانو مارتینز

انتهای پیام//

لوتارو مارتینز

سرمربی: لیونل اسکالونی

دیماریا – مسی – لو سلسو

مولینا – رومرو – اوتامندی – تاگلیافیکو

تیم فعلی لقب جالبی هم پیدا کرد: لا اسکالونتا. لقبی با اشاره به سرمربی تیم که آرژانتینی متحد و پرانرژی ساخته و با منصرف کردن مسی از تصمیم خداحافظی‌اش تا امروز موفق کار کرده. رکورد ۳۵ بازی بدون شکست از جولای ۲۰۱۹ هواداران تیم را امیدوار کرده تا طلسم ناکامی قهرمانی در جام جهانی از سال ۸۶ را از بین ببرند.

بخوانید:  ساماندهی پرداخت های بانکی به تحقق عدالت مالیاتی کمک می کند
پیستون سابق تیم فوتبال دیپورتیوو لاکرونیا اسپانیا همواره به دلیل عدم تجربه کافی مورد انتقاد قرار می‌گرفت اما قهرمانی در کوپا که اولین موفقیت بزرگ از سال ۱۹۹۳ برای آلبی سلسته به شمار می‌رود، جایگاهش را روی نیمکت محکم کرد.

نقطه ضعف: در ضربات ایستگاهی از ضعف قدرت در توپ‌های هوایی رنج می‌برند. مدافعین کنارهم آن‌چنان قابل اطمینان نیستند. نبود یک هافبک دفاعی کلاسیک می‌تواند آن‌ها را مقابل تیم‌های هجومی دچار مشکل کند.

ترکیب احتمالی: