آزادی زنان زندانی جرائم غیرعمد با تلاش شهرداری تهران

پیش بینی اهدا سه میلیون افطاری ساده بین 352 محله تهران در قالب پویش نذریاری


|

منبع


وی در بخش دیگر سخنان خود تصریح کرد: در حوزه کودکان کار با تعدد مدیریتی مواجه هستیم و باید اتفاقی بیفتد تا با ایجاد هم افزایی یکبار برای همیشه این موضوع حل و فصل شود و همچنین بر همین اساس اعلام آمادگی ما توسط شهردار تهران به رئیس جمهور ارسال شد تا مدیریت این موضوع را برعهده بگیریم و با تخصیص اعتبار و ساختار مسئله کودکان کار را مدیریت کنیم و از تعدد این موضوع بکاهیم و بتوانیم با یک هم افزایی مسئله کودکان کار را حل و فصل کنیم. در قانون شهرداری تهران نسبت به کودکان کار مکلف نیست و وظیفه اصلی بر عهده سازمان بهزیستی است تا با همکاری شهرداری تهران در تامین زیرساخت‌ها اقدام کند. در تهران بیش از 34 مرکز ویژه کودکان کار احداث کردیم و هم اکنون به تعداد زیادی از کودکان خدمات می‌دهیم.

بخوانید:  کاهش بی سابقه ارزش ین ژاپن

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران گفت: پویش نذر یاری در قالب طرح بهار ایران به موضوع آزادی زنان زندانی جرایم غیر عمد اختصاص دارد و بتوانیم سال جدید و ماه رمضان را به شکلی آغاز کنیم که زن زندانی جرایم غیر عمد که بیشتر مالی هستند را نداشته باشیم.

وی عنوان کرد: ما فراتر از تامین زیرساخت‌ها کار انجام داده‌ایم و آمادگی تامین زیرساخت‌های بیشتر را هم داریم ولی این مشکل حل نشده و مردم شاهد هستند که در سر چهارراه‌ها این کودکان رویت می‌شوند که موضوعی آزار دهنده است و ما اعلام آمادگی کردیم و ریاست محترم جمهور نیز برای بررسی موضوع دستورات لازم را دادند. اگر این اجازه به شهرداری تهران داده شود قطعا کمک 100 درصدی می‌کنیم تا این مشکل حل شود. کارگروه ویژه کودکان کار با مدیریت بهزیستی تشکیل شده و مشکلات پیش روی حل این معضل را احصا کردیم و مدل حرفه آموزی برای این کودکان ارائه کردیم اما چون متولی اجرای طرح نیستیم باید اخذ اختیار انجام شود تا ما بتوانیم طرح را اجرا کنیم.

 احداث بیش از 34 مرکز ویژه کودکان کار در تهران

به گزارش خبرگزاری برنا؛احمد احمدی ‌صدر مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران اظهار کرد: سلسله پویش‌هایی در شهرداری تهران با عنوان نذر یاری را راه اندازی کرده‌ایم که در طول سال و به بهانه‌های مختلف برگزار می‌شود تا از خیرین، شهروندان و سازمان‌های مردم نهاد و غیره که اقدامی را سال‌های سال خودشان در دستگیری از نیازمندان انجام می‌دهند با نقش حمایتی و تسهیل گری انجام بدهیم.

بخوانید:  مینی کمپ تیم ملی فوتبال

 


 توزیع 30 هزار بسته معیشتی به صورت بن به افراد نیازمند

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

آزادی زنان زندانی جرائم غیرعمد با تلاش شهرداری تهران