آزادی ۱۵ زندانی جرایم غیرعمد در ارومیه


آزادی ۱۵ زندانی جرایم غیرعمد در ارومیه

اعضای سه خانواده خیَر و نیک اندیش اهل ارومیه و شرکت صنایع غذایی اروم آدا در اقدامی خیرخواهانه و در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) زمینه آزادی ۱۵ زندانی جرایم غیر عمد را فراهم کرده تا این افراد به آغوش خانواده باز گردند.

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان‌غربی از روابط عمومی سازمان زندان‌های آذربایجان غربی، سه خانواده خیّر ارومیه‌ای در آستانه شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) انفاق و احسان هزینه درگذشتگان و زکات مال خود را برای آزادی ۱۲ نفر زندانی نیازمند صرف کردند.

خانواده محمدعلی قنبری و فرزندشان طبق روال مستمر بخشش زکات مال و درآمد خود را صرف آزادی زندانیان نیازمند با اهدا یک میلیارد و ۵۸ میلیون ریال برای بخشی از مبالغ آزادی زندانیان نیازمند مشارکت کردند.

براساس گزارش ستاد مردمی دیه و کمک به آزادی زندانیان نیازمند استان آذربایجان غربی، همچنین حلیمه پورمناف به نمایندگی از بازماندگان خانواده مرحوم عزت الله حاجی زاده با اهدا مبلغ ۱۱۷۰ میلیون ریال هزینه مراسم چهلمین روز درگذشت این مرحوم و آقای شیرمحمدی عضو هیات علمی دانشگاه با پرداخت ۳۰ میلیون ریال در مجموع برای آزادی ۱۲ زندانی نیازمند با پرداخت بخشی از بدهی مالی مددجویان موجبات آزادی آنان را فراهم کردند.

بر اساس اعلام ستاد مردمی دیه و کمک به آزادی زندانیان نیازمند آذربایجان غربی، کل بدهی ۱۲ زندانی نیازمند آزاد شده ۴۲ میلیارد ریال بود که ۱۸ میلیارد ریال آن توسط شکات گذشت شده و با قبول اعسار در مراجع قضایی به مبلغ ۱۲ میلیارد ریال و آورده نقدی چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، مبلغ هفت میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال نیز کمک ویژه خیّرین ستاد دیه پرداخت و آزاد شدند.

آزادی ۳ زندانی توسط شرکت اروم آدا

همچنین شرکت صنایع غذایی اروم آدا در ادامه رسالت مسوولیت اجتماعی خود سه زندانی نیازمند را با پرداخت ردمال آزاد کرد.

نماینده شرکت صنایع غذایی اروم آدا با حضور در دفتر مدیر زندان ارومیه مقدمات آزادی سه زندانی نیازمند را فراهم کرد.

مدیر شرکت صنایع غذایی اروم آدا با بیشترین مشارکت در آزادی زندانیان نیازمند از شرکت‌های خیّر پیشرو در ایجاد فرصت‌های اشتغال برای زندانیان و خانواده آنهاست که در سالروز شهادت حضرت زهرا (س) با پرداخت ۲۶۰ میلیون ریال از ردمال سه زندانی نیازمند بدون سابقه و پیگیری مددکار اجتماعی زندان مقدمات آزادی و اشتغال آنها را فراهم کرد.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع