آغاز اجرای طرح برخورد مقتدرانه با سرقت و سارقان متواری در آذربایجان غربی

وی با اشاره به اینکه بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ نفر در قالب ۱۸۵ اکیپ خودرویی و بیش از ۲۰۰ اکیپ موتور سیکلت با در این طرح حضور مقتدرانه خواهد داشت؛ گفت: در راستای مطالبات مردمی و دستور فرمانده فراجا از امروز برخورد و دستگیری سارقان، زورگیران و تمام افرادی که در چرخه سرقت نقش دارند، به صورت گسترده تر صورت می گیرد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه طرح مقتدرانه مبارزه با سرقت و سارقان متواری در سطح استان با نام شهید مدافع امنیت ” محمد رضا حاجی حسینلو” از امروز آغاز می شود، گفت: برخورد و دستگیری سارقان، زورگیران و تمام افرادی که در چرخه سرقت نقش دارند، به صورت گسترده تر صورت خواهد گرفت.

خبرنگار : علی غیور

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان غربی ، سردار “رحیم جهانبخش” اظهار داشت: از امروز  طرح مقتدرانه مبارزه با سرقت و سارقان متواری در سطح استان با نام شهید مدافع امنیت ” محمد رضا حاجی حسینلو” و با رمز “یا حسین” با  هدف  تثبیت و ارتقاء امنیت  در نقاط جغرافیایی استان آغاز می شود.آیا این خبر مفید بود؟

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: برنامه ریزی، آموزش و تعیین اهداف توسط تیم های خبره پلیس استان با اشراف اطلاعاتی انجام شده است و محلات آلوده و جرم خیز نیز شناسایی و تیم ها به صورت پوششی و غیرمحسوس با هوشمندی، اقتدار و قاطعیت کار مبارزه با سرقت را انجام خواهند داد.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخوانید:  سفر هیات اقتصادی روسیه به استان مرکزی

منبع

آغاز اجرای طرح برخورد مقتدرانه با سرقت و سارقان متواری در آذربایجان غربی

انتهای پیام


سردارجهانبخش افزود: برای اجرای این طرح هماهنگی لازم با دستگاه قضایی صورت گرفته و خواستار اعمال مجازات بازدارنده برای سارقان هستیم.