آغاز فرایند اجرای طرح جامع شهر اسکو

 

انتهای پیام

شهردار اسکو از آغاز فرایند اجرای طرح جامع شهر اسکو خبر داد و گفت: این طرح طی سالیان گذشته راکدبود از این رو با جدیت تمام برای عملیاتی کردن آن این مهم را در دستور کار قرار دادیم و فراخوان انتخاب مشاور برای این طرح منتشر شده است.


آیا این خبر مفید بود؟


 

وی اظهار کرد: بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری اسکو ۲۰ میلیارد تومان بوده که تا آخر سال تحقق پیدا کرد و در نیمه اول سال فقط ۲۵ درصد تحقق یافته بود و برای سال ۱۴۰۱، ۲۳ میلیارد تومان بودجه به شهرداری تحقق پیدا کرد که با افزایش ۱۱ میلیارد تومان، وصولی سال ۱۴۰۱ شهرداری اسکو ۳۴ میلیارد تومان شد که ۵۴ درصد از این بودجه اعتبار جاری و ۴۶ درصد اعتبار عمرانی بوده است.

آغاز فرایند اجرای طرح جامع شهر اسکو

منبع

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، عباداله نظامی در جمع اصحاب رسانه، با بیان این‌که شهر اسکو دارای ۷۶ هکتار بافت تاریخی و فرهنگی است اظهار کرد: تمام تلاش ما حفظ هویت تاریخی و فرهنگی این شهر است و در تدوین طرح جامع شهری نیز این مهم مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

فاطمه مظفری رئیس شورای اسلامی شهر اسکو نیز در این نشست بر ضرورت توجه به توسعه همه جانبه شهر اسکو تاکید کرد و گفت: تلاش ما توسعه شهر اسکو به معنای واقعی آن است تا بتوانیم خدمات در شان مردم بزرگ این شهر ارائه کنیم.

بخوانید:  تجربه و کارآمدی هاشمی برای ورزش راهگشا است

 


 

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف