آغاز پرمدال سال 1402 برای اسکیت استان البرز

رییس هیات اسکیت استان البرز به نتایج کسب شده در بخش فری استایل اسلالوم پسران اشاره کرد و گفت: شنتیا صمدی قهرمان رده سنی  ۷الی ۹سال شد،امیر مهدی ابراهیمی در رده سنی ۱۱ الی ۱۳سال دوم شد وعرفان گودرزی مقام سوم رده سنی ۱۶ الی ۱۹ سال را کسب کرد.همچنین در رشته فری جامپ ابوالفضل کوهی دوم شد.

انتهای پیامآیا این خبر مفید بود؟

 


به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، این مسابقات با حضور تیم های منتخب سراسر کشور طی دو روز پایانی هفته به انجام رسید.


|

وی به نتایج دیگر ورزشکاران اشاره کرد و گفت: صوفیا پناهی در رده سنی ۷الی۹ به مقام اول دست یافت .کیمیا کریم آبادی در رده سنی ۹الی۱۱ قهرمان شد، آناهیتا قاسمی در رده سنی 13 تا 16 سال به مقام دوم رسید و نهال اعوانی در رده سنی 11 تا 13 سال در جایگاه سوم قرار گرفت.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

آغاز پرمدال سال 1402 برای اسکیت استان البرز

سروش خندان دل افزود: در رشته فری استایل اسلالوم بخش دختران و در رده سنی بالای 19 سال مژده شعبانی ستاره مسابقات بود و در رقابت با دیگر مدعیان این رده به مقام قهرمانی رسید. این اسکیت باز ارزنده البرزی با کسب این عنوان شانس اول حضور در بازی های آسیایی هانگژو محسوب می شود و می تواند پس از سال ها البرز را در رشته اسکیت صاحب یک مدال آور شش دانگ و مطرح کند.