آلومینیوم فقط دفاع می‌کرد/ استقلال بد نیست اما نوسان دارد


آیا می‌شود به سرمربی استقلال بابت آینده روشن اطمینان کرد؟ تحلیل او اینگونه بود: می‌شود به ریکاردو ساپینتو امید داشت اما انتقاداتی چون عدم بازی به حردانی و جلالی وجود دارد. یامگا باید جلوتر بازی کند و یا بابایی و قایدی در حمله نیاز به فضا دارند. وقتی فضا وجود نداشته باشد باید به سمت بازی خلاقانه و انفرادی رفت که امروز خیلی کم شاهد آن بودیم. شاید در یکی دو صحنه توسط قایدی. به نظرم یک بازیکن که بتواند در فضاهای کوچک بدرخشد در حمله نیاز است.

واعظ در پایان درباره ادامه لیگ نیز گفت: فکر می‌کنم ادامه لیگ هم همین‌گونه تیم‌ها پیاپی ادامه دهند. پرسپولیس در ابتدا خوب بود اما افت کرده و تیم‌ها نتیجه‌گرا بازی می‌کنند. سپاهان هم مقتدر نبوده و به نظرم روند تا پایان همین گونه خواهد بود و لغزش‌ها قهرمان این فصل را را تعیین می‌کنند.

خبرنگار: علی رضایی

وی در ادامه افزود: بازی خوبی در کل شاهد نبودیم زیرا به ندرت موقعیتی اتفاق می‌افتاد. استقلال مقابل تیم‌های دفاعی به مشکل می‌خورد؟ دلیلش این است که استقلال اصلا مهاجم نوک ندارد و بیشتر از وینگرها استفاده می‌کند. وینگرها هم گلزن‌های متبحری نیستند.


پیشکسوت باشگاه استقلال تهران درباره بازی این تیم مقابل آلومینیوم اراک صحبت کرد.

حمید واعظ در گفت‌وگو با برنا

منبع

انتهای پیام//


آلومینیوم فقط دفاع می‌کرد/ استقلال بد نیست اما نوسان دارد

حمید واعظ در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص بازی استقلال مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: واقعیت این است که بازی خوبی برای استقلال نبود. آلومینیوم فقط دفاع می‌کرد و در انتظار ضدحمله بود که در این زمینه هم خوب کار نکرد زیرا مدافعان تیم استقلال هوشمندانه کار کردند.


آیا این خبر مفید بود؟