آماده اجرای طرح ساماندهی وانت بارها به صورت پایلوت در قزوین هستیم

به گزارش  خبرنگار اجتماعی برنا از قزوین؛ به منظور بررسی وضعیت وانت بارهای استان قزوین روز یکشنبه جلسه ای با حضور منوچهر فلاح مسئول ساماندهی بخش وانت بارها ی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، کشاورز ترک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سید رضا محمدی مدیرعامل اتحادیه تعاونی های حمل و نقل سبک جاده ای و برون شهری استان و نمایندگان دستگاههای ذیربط در اداره کار قزوین برگزار شد.

 

انتهای پیام

فلاح تصریح کرد: درحال حاضر 95 درصد کالاهایی که توسط وانت بارها انجام می شود توسط 45 درصد فعالان آن صورت می گیرد و به دلیل وجود صاحبان وانتی که معیشت آنها از این راه نیست میزان خدماتی که به رانندگان واقعی داده می شود مناسب و مطلوب نیست.

فلاح گفت: متاسفانه علیرغم اهمیت موضوعات این بخش متاسفانه متولی واحدی در این زمینه نداریم و بخاطر پیچیدگی های آن چالش های دیده می شود که برای آن باید تدبیر کنیم.


photo_2023-07-16_15-41-44

مسئول ساماندهی بخش وانت بارهای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: با ظرفیت هایی که در قزوین وجود دارد آماده اجرای طرح ساماندهی وانت بارها در این استان هستیم.

وی افزود: رانندگان وانت ارتباط زیادی با مردم دارند و معمولا همه شهروندان در طول سال از خدمات این بخش استفاده کرده اند لذا ساماندهی فعالان این بخش یک ضرورت و برنامه مهم است.

157684231

منبع


|