آمادگی صددرصدی پلیس لرستان درتامین نظم و امنیت ایام عزاداری ماه محرم


آمادگی صددرصدی پلیس لرستان درتامین نظم و امنیت ایام عزاداری ماه محرم

فرمانده انتظامی لرستان از برنامه ‌‌ریزی منسجم و آمادگی صد درصدی پلیس لرستان در تامین نظم و امنیت ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) خبر داد.

به  گزارش  خبرگزاری  برنا  از  لرستان  ؛  سردار “یحیی الهی”  روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران  ضمن تسلیت ایام ماه محرم الحرام، اظهار کرد: هرساله عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) همنوا با کاروان کربلا، شور و شعور حسینی را احیا می‌کنند و عشق به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) را در دلها زنده نگه می‌دارند.

او  با اشاره به اینکه در این ایام ماموریت‌ های کارکنان پلیس در برقراری نظم و امنیت مراسم عزاداری شهروندان افزایش پیدا می کند، اضافه کرد: آمادگی لازم برای انجام هر چه بهتر و مطلوب ‌تر امنیت عزاداران حسینی(ع) تکلیفی است که پلیس با برنامه ‌ریزی های منسجم و‌ با جدیت آن را دنبال می کند.

فرمانده انتظامی لرستان روان سازی ترافیک و امنیت عزاداران حسینی(ع) و برنامه های عملیاتی در پیشگیری از جرایم را از مهم ‌ترین اولویت های پلیس در این ایام عنوان کرد و گفت: پلیس همگام با عزاداران و با بسیج امکانات در راستای تأمین نظم و امنیت شهروندان با مشارکت و همراهی عموم عزاداران انجام وظیفه می‌کند.

سردارالهی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس استان در جای جای لرستان همگام و همراه با عزاداران حسینی(ع) در برگزاری این مراسم سهیم خواهد بود و امیدواریم عزاداران اباعبدالله الحسین(ع) طبق سنوات گذشته با پلیس برای ایجاد نظم و امنیت و ارتقاء انضباط اجتماعی همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام

منبع