آمارهای جالب در دنیا/ از بیشترین صادرات سلاح تا بیشترین آدم ربایی


آمارهای جالب در دنیا/ از بیشترین صادرات سلاح تا بیشترین آدم ربایی

نتیجه سیاست های غلط و تفکرات جنگ طلبانه در کشورهای اروپایی و آمریکا صرفاً منجر به ایجاد مزاحمت برای ایران نشده بلکه بدبختی را سهم مردم خودشان هم کرده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا، کشورهای اروپایی و آمریکایی طی یک ماه اخیر تمام تلاش خود را در راستای تبلیغات منفی علیه جمهوری اسلامی به کار بستند و با شگردهای مختلف به دنبال این بودند که نشان دهند ایران، کشوری نا امن و با بالاترین نرخ مشکلات در دنیاست.

دون شک کشور ما عاری از مشکل نیست و غیرطبیعی است اگر بخواهیم شرایط فعلی را با وجود تحریم های متعدد، مطلوب و آرمانی توصیف کنیم اما این مشکلات و مسائل داخلی نباید منجر به این شود که مرغ همسایه برایمان غاز شود و به تصور اینکه شرایط در سایر کشورهای دنیا مطلوب است، دست به خودزنی بزنیم.

نتیجه سیاست های غلط و تفکرات جنگ طلبانه در کشورهای اروپایی و آمریکا صرفاً منجر به ایجاد مزاحمت برای ایران نشده بلکه بدبختی را سهم مردم خودشان هم کرده است.

درست است که امروز در آمریکا و کشورهای غربی به ظاهر علم و ثروت و قدرت نظامی وجود دارد اما پایه های یک زندگی درست و بر مبنای خانواده در این کشورها نابود شده است، در ادامه توجه شما را به آمارهای عجیب کشورهای مدعی فرهنگ و تمدن جلب می کنیم.

D0453178-2E8D-4A07-AE4B-FA9EE11BD1AF

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع