آموزش رایگان فیلم‌سازی

ایل بیگی اضافه کرد: همچنین در رابطه با فیلم کوتاه بودجه‌‌هایی در نظر گرفته شده است و به سمت تولیدات فاخر در این حوزه حرکت می‌کنیم.

وی بیان کرد: نگاه سازمان سینمایی به این حوزه منطقه‌ای است و باید از تمرکز گرایی خارج شویم.

سوقندی با بیان اینکه بایستی مانع زدایی کنیم، تصریح کرد: یکی از راه‌های تسهیل گری برداشتن راه‌ها و بازکردن اندیشه‌ها است.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالفمنبع

 

وی تصریح کرد: هفته‌های فیلم و عکس در استان ‌ا برگزار می‌شود که اینگونه اقدامات موجب می‌شود تا فیلم سازان آزاد با شرکت در این برنامه‌ها و سنجیده شدن آنها تولیدات فاخری ارایه دهند.

معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی خاطرنشان کرد: استان‌های زیادی متقاضی ساخت مستند شهدا هستند که در باره سخت گیرهایی اعمال می‌شود چرا که باید این گونه مستندها  فیلم‌نامه‌های قوی داشته باشد.

ایل بیگی گفت: در سفرهای استانی تفاهم‌نامه‌هایی منعقد می‌شود و در این حوزه سرمایه گذاری بیشتری می‌شود.


آیا این خبر مفید بود؟

محمد رضا سوقندی در نشست صمیمی با فعالان سینمایی خراسان شمالی که در محل سالن جلسات شهید مصطفی کریمی برگزار شد، با اشاره به اینکه هنرمند ابزار نیست، افزود:  هنرمندان ابزار آفرین، صاحب علوم و فنون هستند‌.

بخوانید:  آماده برگزاری انتخابات تمام الکترونیک ریاست جمهوری در پایتخت هستیم

انتهای پیام/

وی انعقاد تفاهم نامه سازمان سینمایی، سمعی و بصری کشور با استانداری خراسان شمالی را در راستای برگزاری برنامه‌هایی با کیفیت بهتر و نگاه جدی‌تر به حوزه سینما مهم دانست.

وی تصریح کرد: آموزش از راه دور برای هنرمندان در حوزه سینما فراهم است و به علاقمندان در این حیطه کمک می‌کند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر، حبیب ایل بیگی روز چهارشنبه ۴ آبانماه در نشست صمیمی با فعالان حوزه سینما در بجنورد اظهار داشت: آموزش از اهمیت بسیاری در صنعت سینما برخوردار است که نقش بسیار مهمی در توسعه صنعت سینما در بلند مدت و کوتاه مدت خواد داشت.

سوقندی به آموزش در حوزه سینما تاکید کرد  و بیان داشت: بایستی آموزش‌ها به صورت مستمر و در طول سال برگزار شود تا از این طریق شاهد تولیدات فاخر از سوی هنرمندان این حوزه باشیم.

 

همچنین در این نشست، مدیرکل دفتر حقوقی امور  استان‌ها و مجلس سازمان سینمایی، سمعی و بصری کشور با بیان اینکه حوزه فرهنگ حوزه پروژه‌ای نیست، گفت: حوزه تعلیم، تربیت و فرآیند است.