آموزش های فنی و حرفه ای بهترین راهکار برای اشتغال زایی است


آیا این خبر مفید بود؟


آموزش های فنی و حرفه ای بهترین راهکار برای اشتغال زایی است

انتهای پیام

حجت الاسلام کریمی تبار با اشاره به اینکه بیکاری موجب بسیاری از آسیب های اجتماعی می شود، افزود: لازم است در فضای حقیقی و مجازی، تبلیغات رسانه ای و فرهنگی در راستای توجه جوانان به مهارت آموزی و آموزش های فنی و حرفه ای انجام شود.


|






منبع

 وی با تاکید بر اینکه جوانان ما باید ترغیب شوند که در رشته هایی که علاقه دارند مهارت لازم را کسب کنند، تصریح کرد: یکی از بسترهای توسعه استان حوزه نفت و گاز است و می توان در این حوزه آموزش های لازم را به جوانان استان به عنوان نیروی فنی ارائه شود که جوانان ما بتوانند در عرصه های نفت و گاز استان مشغول به کار شوند.

وی با اشاره به اینکه توشه ما از این دنیا در آخرت به درد ما می خورد، تصریح کرد: این ماه فرصتی است که انسان در انجام فرایض، در گفتار و زبان و رفتار خود دقت کند و در این ماه انسان می تواند صلاحیت ورود به ماه مهمانی خداوند متعال، ماه مبارک رمضان را پیدا کند.

 امام جمعه ایلام با بیان اینکه در حوزه کار و اشتغال در استان یک مشکل فرهنگی برای اشتغال پشت میزنشینی وجود دارد، گفت: بسیاری از افراد جویای کار  می توانند با گذراندن دوره های آموزشی کوتاه مدت برای خود با سرمایه اندک و مهارت آموزی، شغل برای خود ایجاد کرده و به عنوان یک عنصر تاثیرگذار مفید در جامعه نقش آفرین باشند.

بخوانید:  مردم دامغان داری تمدن و میراثی کهن هستند