آژانس نت‌بینا با «نت‌بینا» تلسکوپ، از هوش مصنوعی برای رصد شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کند

به کمک شبکه‌های اجتماعی متنوع، حالا دیگر هر کاربری در هر پلتفرمی، نظرات و تفکرات خود را به‌راحتی ثبت و به اشتراک می‌گذارد. در این شرایط پایش و مدیریت این داده‌های انبوه می‌تواند به چالشی سخت برای کسب‌وکارها و برندها تبدیل شود.

در شرایطی که شبکه‌های اجتماعی بیش از هر زمان دیگری میزبان کاربران فضای مجازی هستند، حساسیت‌ها نسبت به محتواهای تولید‌شده در این شبکه‌ها هم افزایش یافته است و حالا دیگر برندها و کسب‌وکارهای موفق به‌خوبی به اهمیت این داده‌ها واقف هستند. رصد‌کردن گفت‌وگوهای آنلاین در سطح وب و شبکه‌های اجتماعی می‌تواند به برندها کمک کند از دغدغه مخاطب آگاه باشند و سریع، دقیق و هدفمند به اتفاقات بازار واکنش نشان دهند.

پایش فضای مجازی به‌صورت لحظه‌به‌لحظه

سرویس نت‌بینا تلسکوپ با تحلیل نظرات مخاطبان در دنیای آنلاین و تشخیص احساسات و افکار آن‌ها به برندها کمک می‌کند مدیریت فضای رسانه‌ای پیرامون خود را کامل‌تر از همیشه کنترل کنند و به‌خوبی برنامه‌ها و راهبردهای بازاریابی و تبلیغات خود را پیش ببرند. با نت‌بینا تلسکوپ ردپای دیجیتال برند و میزان اثربخشی آن قابل مشاهده است و با تحلیل عمیق می‌توان آینده‌ برند را هوشیارانه‌تر رقم زد و از وقوع بحران رسانه‌ای جلوگیری کرد.

ماشین پردازش زبان طبیعی (NLP) نت‌بینا با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، قدرتمندترین و دقیق‌ترین تحلیل احساس (sentiment) زبان فارسی موجود در بازار را در اختیار برندها می‌گذارد. براین‌اساس و با تحلیلی دقیق، تمامی محتواها در قالب سه حالت مثبت، منفی یا خنثی دسته‌بندی و به نمایش درمی‌آید. این موتور هوشمند تمامی کلمات کلیدی و موضوعات انتخاب‌شده را رصد کرده و به‌صورت لحظه‌ای گزارش می‌کند. به‌‌لطف قابلیت تحلیل آنی (Real Time) نت‌بینا تلسکوپ، هیچ رویداد مهمی از قلم نخواهد افتاد.      

بخوانید:  ۵ دلیل برای مفیدبودن آب گوجه فرنگی

 

 

آژانس تبلیغاتی نت‌بینا به‌عنوان برندی با سابقه‌ طولانی در تبلیغات دیجیتال و خدمات شبکه‌های اجتماعی، ابزار نت‌بینا تلسکوپ را با رویکرد منطبق با اصول مارکتینگی طراحی کرده است. نت‌بینا تلسکوپ به‌جای جمع‌آوری داده‌ خام، تحلیل و بینش عمیقی را در اختیار برندها می‌گذارد تا مهم‌ترین موضوعات مرتبط با برند، بازار و رقبا را کشف کرده و تصمیماتی مؤثر برای برند بگیرند.

هوش مصنوعی امکان تصمیم‌گیری هوشمندانه‌تر درباره استراتژی بازاریابی دیجیتال و روابط عمومی برند را فراهم می‌کند.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف


منبع

 

 

پایش آسان، سریع و عمیق

آژانس تبلیغاتی نت‌بینا، از سرویس «نت‌بینا تلسکوپ» خود رونمایی کرد. این سرویس با کمک هوش مصنوعی، فضای مجازی و وب را پایش و تحلیل می‌کند. تلسکوپ با ارائه‌ این تحلیل، امکان تصمیم‌گیری هوشمندانه‌تر درباره استراتژی بازاریابی دیجیتال و روابط عمومی برند را فراهم می‌کند.


آیا این خبر مفید بود؟

پنل نت‌بینا تلسکوپ با تحلیل شبکه‌های اجتماعی و وب، نمایی از مهم‌ترین شاخص‌ها را در یک نگاه ارائه می‌دهد، اما همیشه این امکان نیز وجود دارد که با دقیق‌شدن در موضوع، بینش عمیق‌تری برای تعیین استراتژی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی کسب کرد. داده‌ها در این پلتفرم براساس موضوع، کلمه کلیدی، احساسات و موارد دیگر قابلیت شخصی‌سازی دارند.

4

نت‌بینا تلسکوپ مجهز به موتور هوش مصنوعی با قابلیت تحلیل دقیق افکار و احساسات کاربران است و امکان مدیریت لحظه‌ای برند از طریق رصد محتوای وب و پلتفرم‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر، تلگرام و آپارات را به برندها می‌دهد. در شرایط فعلی و با حجم انبوه داده دیجیتال، تحلیلی کارآمد از دیدگاه مخاطب می‌تواند باعث انتخاب‌های مؤثرتری برای برندها شود.

بخوانید:  دهمین نمایشگاه ایران‌ساخت کلید خورد

 

داشبورد نت‌بینا تلسکوپ با ارائه تحلیلی سریع و به‌موقع از مهم‌ترین شاخص‌ها به مدیران مارکتینگ و برندها کمک می‌کند تا در تمامی شرایط و موقعیت‌ها صحیح‌ترین و بهترین تدابیر ممکن را اتخاذ کنند.

به کمک رابط کاربری روان و آسان پنل نت‌بینا تلسکوپ، دقیق‌ترکردن کلمه‌ کلیدی «تحلیل داده و تهیه گزارش» راحت و سریع پیش می‌رود. کاربران در زمانی کوتاه به گزارش‌ها و آمارهایی که با موتور هوش مصنوعی فارسی پیشرفته نت‌بینا تلسکوپ تهیه شده‌اند، دسترسی دارند.

این آژانس تبلیغاتی معتقد است با حجم بالای فعالیت‌های رسانه‌ای دیجیتال و داده‌‌های تولید‌شده در سطح وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی، لازم است تصمیمات برندها، چابک‌تر و هوشمندانه‌تر اتخاذ شود. در این روند هوش تجاری برند، چاره‌‌کار برندها و کسب‌وکارهاست تا بهترین مسیر را برای آینده‌ برند سازمانی خود ترسیم کنند. کاربران برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و ویژگی‌های سرویس نت‌بینا تلسکوپ به وب‌سایت www.telescope.netbina.com مراجعه کنند.   

نت‌بینا تلسکوپ ابزاری ساده و حرفه‌ای است که با صرف چند دقیقه، ساخت پروژه در آن آغاز می‌شود. نت‌بینا تلسکوپ باقی کارها را بر عهده می‌گیرد و براساس نیاز هر برند پیش می‌رود. مدیران برند و مارکتینگ با این ابزار می‌توانند از وضعیت برند خود در سطح وب و پلتفرم‌های اجتماعی باخبر شوند و همیشه از جدیدترین تغییر و تحولات بازار هدف مطلع باشند.

براساس توضیحات آژانس تبلیغاتی نت‌بینا، عصر دیجیتال و گستردگی شبکه‌های اجتماعی باعث شده است تا رسانه‌های نوین با ماهیتی جدید شکل بگیرند. همچنین هر‌روزه محتواهای متعددی در شبکه‌های اجتماعی مختلف تولید می‌شود که هرکدام می‌تواند برای کسب‌وکارها و برندها مهم و حیاتی باشد.

بخوانید:  آیا واقعا ایدز با نانوذرات قابل درمان است؟
ابر موضوعی AI (هوش مصنوعی) یکی دیگر از مهم‌ترین قابلیت‌های این پلتفرم است. با استفاده از هوش مصنوعی سرویس تلسکوپ نت‌بینا، مهم‌ترین موضوعات مربوط به برند را که پیرامون آن صحبت شده است، نشان دهد.

برای رفع این چالش، آژانس تبلیغاتی نت‌بینا سرویس «نت‌بینا تلسکوپ» را راه‌اندازی کرد. نت‌بینا تلسکوپ، با پایش فضای مجازی و وب و ارائه‌ تحلیل عمیق و کارآمد، امکان تصمیم‌گیری هوشمندانه‌تر درباره استراتژی بازاریابی دیجیتال و روابط عمومی برند را فراهم می‌کند.

تحلیل شبکه‌های اجتماعی با رویکرد مارکتینگ

بخش تحلیل پنل نت‌بینا تلسکوپ به‌شکلی طراحی شده است که با پایش فضای مجازی کلیدی‌ترین معیارهای تصمیم‌گیری را در اختیار برندها بگذارد تا آن‌ها بتوانند با سرمایه‌گذاری در بخش‌های درست، ارتباط خودشان با بازار هدف را بهبود ببخشند و هزینه‌ها را بهینه‌سازی کنند.

3