آیا Binance Wallet برای نگهداری تتر مناسب است؟

دسترسی به امکانات مختلف

 • فضای کاربری ساده

 • تتر به عنوان محبوب‌ترین استیبل کوین بازار بیشترین حجم معاملات بعد از بیت کوین و اتریوم را در اکثر مواقع به خود اختصاص می‌دهد. قیمت تتر همیشه برابر با 1 دلار است و سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی به خرید این استیبل کوین وابسته است. از این گذشته کاربران ایرانی می‌توانند با خرید usdt از والکس، یک سرمایه‌گذاری مستقیم روی آن داشته باشند. در این بین موضوع اصلی نگهداری ایمن و به دور از خطر از این رمز ارز است که با استفاده از نکات ارائه شده در این مقاله می‌توانید برای آن اقدام کنید.

  آیا کیف پول بایننس والت بهترین گزینه است؟

    • منبع

  با این حساب همه سرمایه‌گذاران نیاز دارند تا برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال usdt داشته باشند. این استیبل کوین در حال حاضر به عنوان پول نقد بازار رمز ارزها شناخته می‌شود.

  خرید usdt برای سرمایه‌گذاری مستقیم

   

  بازار ارز دیجیتال پر از چالش‌های کوچک و بزرگ مخصوصاً برای کاربران ایرانی است. اکثر کاربران ایرانی نمی‌توانند از تمام مزیت‌ها و شرایط ایده‌آل حاکم بر این بازار برای سرمایه‌گذاری استفاده کنند. به عنوان مثال در داخل ایران نمی‌توانید از خدمات بسیاری از صرافی‌های معتبر و شناخته شده مانند بایننس یا کوین‌بیس استفاده کنید. البته صرافی‌های داخلی خوبی مانند والکس می‌توانند نیازهای کاربران ایرانی را برطرف سازند، اما نکته مهم محروم شدن کاربران ایرانی از بسیاری از ابزارها در این بازار است.

   

  و مواردی از این دست را برای انتخاب کیف پول‌های نرم افزاری مانند بایننس والت در نظر بگیرید. گاهی اوقات نگهداری از تتر در حساب یک صرافی معتبر و شناخته شده مانند والکس یا حتی صرافی‌های خارجی مانند کوکوین می‌تواند شرایط بهتری نسبت به نگهداری از آن در کیف پول‌ها داشته باشد. اهداف شما از خرید این استیبل کوین می‌تواند در این امر بسیار موثر باشد.

  بخوانید:  واحدهای خرید و فروش ضایعات جایی در بخش کهریزک ندارند

  گزینه‌های امنیتی مختلف مانند تایید دو مرحله‌ای

 • اگر بخواهیم تمام فاکتورها و معیارهای بالا را برای انتخاب بهترین کیف پول برای نگهداری از تتر در نظر بگیریم، بایننس والت نیز می‌تواند گزینه خوبی باشد. این کیف پول پشتیبانی صرافی بایننس را به دنبال داشته و امکان اتصال حساب صرافی بایننس به آن برای داد و ستد داخل کیف پول نیز وجود دارد. از نظر امنیت در شرایط خوبی است و امکان انتقال تتر در شبکه‌های اتریوم و ترون نیز در آن در نظر گرفته شده است. از نظر رابط کاربری این کیف پول با ضعف‌هایی همراه است و کار کردن با آن ممکن است در ابتدای راه دشوار به نظر برسد.

  تمام این نکات نشان از این دارد که بایننس والت یکی از بهترین گزینه‌ها برای نگهداری از تتر است؛ اما بهترین نیست. شما می‌توانید برای این منظور از انواع کیف پول سخت افزاری مانند لجر یا سایر کیف پول‌های نرم افزاری مانند تراست والت و متامسک استفاده کنید. همچنین امکان استفاده ‌از حساب صرافی‌های معتبر مانند والکس نیز وجود دارد. اتفاقاً استفاده از حساب صرافی‌ها باعث می‌شود تا شما در مواقع ضروری خیلی سریع برای تبدیل تتر به هر ارز دیجیتالی اقدام کنید.

  جمع‌بندی

  سرعت بالای تراکنش‌ها

 • به جز این، شما باید فاکتورهای دیگری مانند:

  • کارمزدهای پایین انتقال

  • اما یک مزیت بزرگ برای کاربران ایرانی در این بازار، امکان خرید تتر و سرمایه گذاری بر روی خود این ارز دیجیتال است. هر چند قیمت usdt در بازار همیشه ثابت و برابر با 1 دلار است، اما به دلیل نوسانات بسیار بالای دلار در بازار آزاد ایران، خرید تتر و نگهداری از این توکن می‌تواند سود خوبی را ایجاد کند. به شرطی که شما مکان امنی را برای نگهداری از این توکن در نظر بگیرید. Binance Wallet یکی از گزینه‌های امن برای این منظور است که در ادامه رقبای آن را نیز معرفی خواهیم کرد.

   چالش‌های نگهداری از usdt

   دقت کنید که توکن usdt را می‌توانید هم در شبکه انتقال ترون با استاندارد TRC20 و هم در شبکه انتقال اتریوم با استاندارد ERC20 انتقال دهید. اولین و مهم‌ترین چالش پیش روی شما برای انتخاب بایننس والت یا هر کیف پول دیگری برای نگهداری از این استیبل کوین دقت به این موضوع است که کیف پول مورد نظر از این استانداردها پشتیبانی کند. شبکه انتقال ترون معمولاً کارمزدهای کمتری دارد، اما با توجه به محبوب بودن اتریوم و بلاک چین آن، ممکن است به استاندارد ERC20 نیز نیاز داشته باشید. از این رو اولین نکته انتخاب والت یا حساب کاربری برای نگهداری از تتر است که از هر دو استاندارد بالا پشتیبانی نماید.

   برای اینکه اهمیت نگهداری از تتر را بهتر درک کنید، لازم است تا ابتدا نکاتی مهم درباره خود این استیبل کوین و شرایط خرید و سرمایه گذاری با آن را مرور کنیم. ارز دیجیتال تتر که با نماد USDT در بازار شناخته می‌شود، یک استیبل کوین است. ماهیت اصلی استیبل کوین‌ها قیمت ثابت آنها در بازار است. قیمت usdt همیشه برابر با 1 دلار است و این استیبل کوین به عنوان ارز متقابل برای خرید و فروش سایر رمز ارزها کاربرد دارد. اگر شما به دنبال خرید یک رمز ارز در صرافی داخلی یا خارجی هستید، ابتدا می‌بایست پول خود را به تتر تبدیل کنید.

   امنیت

  • تتر به عنوان معروف‌ترین و محبوب‌ترین استیبل کوین موجود در بازار ارز دیجیتال بیشترین حجم معاملات در میان این دسته از رمزارزها را نیز به خود اختصاص داده است. در برخی از روزها شاهد هستیم که حجم معاملات این استیبل کوین حتی از بیت کوین به عنوان پادشاه رمز ارزها و اتریوم بانوی اول بازار نیز بیشتر می‌شود. اکثر نمودارهای قیمتی در بازار بر اساس تتر بوده و تمام معامله‌گران به نوعی بتترا این رمز ارز درگیر هستند. مزیت‌ها و معایب مختلفی را نیز می‌توان برای آن بیان کرد. اما یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران در زمان خرید تتر موضوع نگهداری از آن است. کیف پول‌های مختلفی برای نگهداری از توکن‌ها در بازار رایج هستند که همه آنها را نمی‌توانیم برای همه توکن‌ها استفاده کنیم. بایننس والت یکی از این والت‌هاست که محبوبیت بالایی دارد. در این مقاله در کنار شما هستیم تا به بررسی شرایط نگهداری از این استیبل کوین در کیف پول بایننس والت بپردازیم.

   خرید تتر برای ترید و سرمایه گذاری

   اهداف خرید usdt و نگهداری از آن

  بخوانید:  پشتیبانی دستگاه قضایی از وصول مالیات قانونی در استان کرمان/حمایت قضایی از ریسک پذیری مثبت مدیران در استان