آیت‌الله مدرسی یزدی شهادت تعدادی از زائران حرم شاه‌چراغ(ع) را تسلیت گفت


طی پیامی؛

آیت‌الله مدرسی یزدی شهادت تعدادی از زائران حرم شاه‌چراغ(ع) را تسلیت گفت

عضو فقهای شورای نگهبان در پیامی شهادت تعدادی از زائران حرم احمد بن موسی(ع) را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری برنا، آیت‌الله سید محمدرضا مدرسی یزدی عضو فقهای شورای نگهبان در پیامی وقوع حادثه تروریستی در حرم مطهر احمد بن‌ موسی (علیه‌السلام) را تسلیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انّا لله و اِنّا الیه راجِعُون

حادثهٔ غمبار و جانسوز شهید و مجروح شدن ده‌ها زائر سومین حرم اهل بیت (علیهم السلام) در ایران، مرقد شریف احمد بن موسی (علیه السلام)، دل هر انسانی را به درد می‌آورد. چنین شقاوت‌های کم‌نظیر از سنخ شقاوت‌های صهیونیست‌ها و تکفیری‌هایِ دست نشاندهٔ آن‌هاست که ریشه در واشنگتن، تل‌آویو، ریاض و سایر همراهان آنان دارد.

اکنون دیگر کند ذهن‌ترین افراد باید متوجه شده باشند که سلسله آشوب‌ها، اغتشاشات، خرابکاری‌ها و جنایات اخیر، تصمیم‌های دشمنان کینه‌توز بشریت و بدخواهان ملت بزرگ و مسلمان ایران است، که با به مزدوری گرفتن تعدادی محدود و فریفتن تعدادی دیگر، در صدد نابودی ملت و کشور ایران می‌باشند.

دشمنان می‌خواهند از آزادی و استقلال، قدرت و پیشرفت‌های این کشور انتقام بگیرند و زهی خیال باطل، که این ملت با آب‌دیده‌شدن در فتنه‌های گذشته و مقاومت در راه حق، همچنان راه سرافرازی خود را طیّ خواهد کرد و پیروزی از آنِ جبههٔ حق است.

اینجانب با طلب غفران و علوّ درجات برای شهدا و بهبودی سریع برای مجروحین از درگاه خداوند متعال، این مصیبت بزرگ را به ساحت مقدّس بقیّة الله الأعظم (عجّل الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری مدَّظِلُّهُ العالی ، خانواده‌های داغدیده و عموم ملت ایران تسلیت می‌گویم و از همهٔ نیروهای حافظ امنیت کشور می‌خواهم که با قدرت و صلابت، ریشه‌های این جنایات و عاملان نزدیک و دور آن را شناسایی کرده و نیز همدستان فراهم‌آورندهٔ زمینهٔ این جنایات را شناسایی نموده و به دست انتقام قانون بسپارند.

والله عزیزٌ ذوانتقام

سید محمدرضا مدرسی یزدی»

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع