آیت الله رئیسی خدمتگزاری مخلص و مومن بود که خدماتش ماندگار شد

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین یادآورشد: شهدای خدمت در اوج جوانمردی، مظلومیت و سادگی جان باختند و ثبت بیش از ۴۷ سفر استانی بیانگر تلاش بی منت این شهید بود لذا پیشنهاد می کنیم روز۳۰ اردیبهشت به عنوان «روز خدمت» در تقویم جمهوری اسلامی 
گنجانده شود تا این شخصیت خدمتگزار بعنوان یک الگوی عملی به مردم و مسئولان معرفی شده و در تاریخ ثبت شود.

آیت الله رئیسی خدمتگزاری مخلص و مومن بود که خدماتش ماندگار شد

آیت الله عابدینی در خصوص مناسبت های هفته از جمله روز مقاومت و پایداری، روز نسیم مهر، تشکیل سازمان وحدت آفریقا و آغاز بکار نخستین مجلس شورای اسلامی هم مطالبی بیان کرد.

روز شهادت رئیس جمهور بنام« روز خدمت» تعیین شود

وی اضافه کرد: شهید آیت الله رئیسی سفر با برکتی هم در استان قزوین داشتند و یادمان نمی رود وقتی در قزوین در جمع کارگران یک کارخانه تولید مواد شوینده که همه کارگرانش از معلولان بودند حضور یافت و با آنها سر یک سفره نشست و مطالباتشان را پیگیری کرد که این سفر از یاد مردم نمی رود.

آیت الله عابدینی با اشاره به خدمات ارزشمند رئیس جمهور و دولت سیزدهم گفت: رئیس جمهور شهید و همراهانشان برای ترویج دین خیلی‌ تلاش کردند اما زندگی بسیار سخت و توام با فقری را سپری کردند و در ردیف شخصیت های برجسته قرار گرفتند و با کاهش بیکاری به رونق اقتصاد و صنعت و کشاورزی کمک کردند و در مبارزه با فساد جدی بودند .

خطیب جمعه قزوین تصریح کرد: نخستین نماز جمعه بعد از حادثه دردناک شهدای خدمت را در حالی برگزار می کنیم که ملتی داغدار است و این روزها یاد شهید آیت الله رئیسی رئیس جمهور محبوب ، شهید امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، آیت الله آل هاشم امام جمعه محبوب تبریز، سردار سید مهدی موسوی و تیم پرواز خلبان محسن دریانوش، سید کاظم مصطفوی و بهروز قدیمی که دیگر در میان ما حضور ندارند که این حادثه مولمه را به رهبر معظم انقلاب و خانواده‌های معزز شهدا تسلیت می گوییم.

بخوانید:  هدیه جذاب رونالدو به یک دختر عربستانی!+ تصاویر

وی یادآور شد: شهید آیت الله سید ابراهیم رئیس عامل وحدت و حلقه اتصال تشکلها، احزاب و جریان‌های سیاسی بود و در عرصه بین المللی هم اقدامت ماندگار و تاثیرگذاری داشت که حضور نمایندگان دهها کشور در مراسم تشییع بیانگر این موفقت دیپلماسی بود.

امام جمعه قزوین تاکید کرد: امروز به واسطه خدمات شهید آیت الله رئیسی توقع مردم ایران از رئیس جمهوری بسیار بیشتر شده و کار روسای جمهور آینده بسیار دشوار است چون مردم معیار خدماتشان بر اساس عملکرد رئیس جمهور سابق است.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ آیت الله عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته قزوین که در مسجدالنبی برگزار شد اظهارداشت: هم خود و هم دیگران را به رعایت تقوای الهی دعوت می کنم تا هرگز خدا را فراموش نکنیم و به یاد معبود باشیم و با دعا و عبادت و بندگی راه رستگاری را طی کنیم.

آیت الله رئیسی خدمتگزاری مخلص و مومن بود که خدماتش ماندگار شد

امام جمعه قزوین با عرض تسلیت برای حادثه ناگوار اخیر و شهادت رئیس جمهور و وزیر امور خارجه و تیم همراه بیان کرد: در هفته گذشته حادثه دردآوری را شاهد بودیم و ملت یک رئویس جمهور خادم الرضا و خدمتگزار را از دست داد که این روزها در سوگش نشسته ایم.

انتهای پیاممنبع