آیین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران استان آذربایجان‌غربی در سومین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور برگزار شد

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

در این مراسم از ۳۸ ورزشکار مدال آور استان در سومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور و ۲۳  چهره شاخص فرهنگی در حوزه ورزش، ایثارگران  و خانواده های شهدای ورزشکار تجلیل به عمل آمد.

بیرامی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی هم در این مراسم گفت: هم اکنون ۹۰ پروژه ورزشی در استان در حال اجراست که با اتمام آنها سرانه ورزشی استان افزایش چشمگیری خواهد داشت.

ابرهیمی معاون استاندار آذربایجان‌غربی هم گفت: با توجه  به هم مرزی استان با کشورهای همسایه، تلاش خواهیم کرد از این مزیت در ورزش  بهره بگیریم.

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان‌غربی،  با حضور وحید جلال زاده و حجت الاسلام سیدسلمان ذاکر نمایندگان مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، رضا ابراهیمی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار، سجاد بیرامی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان، سرهنگ رضوی معاون اجرایی فرمانده سپاه شهدای استان، سرهنگ جلالی رئیس تربیت بدنی فرماندهی انتظامی استان و سرهنگ مجیدی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان و جمعی از مدیران ستادی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، آیین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران استان آذربایجان‌غربی در سومین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور برگزار شد.

وی گفت: ورزش استان در یک سال اخیر موفقیت های بی نظیری در المپیک ناشنوایان، مسابقات مختلف بین المللی، جهانی، آسیایی و کشوری کسب کرده است و از سویی نقش پر اثر ارزش ها و برنامه های ناب فرهنگی در حوزه ورزش بیش از خود قهرمانی ها در اذهان و قلب ها می ماند و ما توجه ویژه ای به مقوله های فرهنگی و ارزشی در مجموعه ورزش و جوانان استان داریم.

بخوانید:  چینی‌ها از رمز ارز و فناوری‌های وابسته به آن نفرت دارند؟
وی با اشاره به اینکه توجه به ورزش، کاهش آسیب ها و مشکلات اجتماعی را به همراه دارد و نقشی مهم در نشاط و سلامت فردی و اجتماعی دارد خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی ساخت و سازها در حاشیه شهر سبب نبود زمین مناسب برای ساخت اماکن ورزشی شده با این حال باید برای توسعه زیرساخت های ورزشی در نقاط مختلف چاره اندیشی شود  و ما نیز در مجلس با کمک دولت برای ایجاد شرایط بهتر برای جامعه ورزش و ورزشکاران برنامه ریزی خواهیم کرد.

جلال زاده نماینده مردم شریف ارومیه در مجلس و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس در این مراسم گفت: دیدار با جوانان و ورزشکاران عزیز استان از بهترین لحظاتیست که رخ می‌دهد.

در این مراسم که عصر امروز پنجشنبه در تالار آمفی تئاتر سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری ارومیه برگزار شد، از خانواده های معزز شهدای ورزشکار، ایثارگران و فعالین برتر حوزه های فرهنگی ورزش و قهرمانان و مدال آوران استان در سومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور تجلیل بعمل آمد.

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالفمنبع

وی اظهار کرد: توسعه فضای ورزشی و زیرساخت در مناطق محروم بخصوص در برنامه شنبه‌های محرومیت زدایی و همچنین ایجاد شرایط مناسب برای همه ورزشکاران برای کسب مقام های قهرمانی را نیز در اولویت خواهیم داشت.