ابراهیم رئیسی عزمی جدی برای حل مشکلات مردم داشتندبه گزارش  خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، بهرام قدیمی رییس فدراسیون هاکی در پیامی شهادت جانسوز سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور ایران اسلامی و یارانش را تسلیت گفت. 

در  این پیام آمده است: 
انالله و انا الیه راجعون
شهادت جانسوز یار دیرین رهبری و انقلاب، خادم الرضا، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی (ره) موجب تأثر و اندوه خاطر شد.
همچنین شهادت نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهر تبریز آیت الله آل هاشم، وزیر محترم امور خارجه جناب آقای امیرعبدالهیان، استاندار محترم و هیأت همراه بر این حزنُ و اندوه افزود.
این ضایعه اسفبار مایه تالم جامعه ورزش و دیگر اقشار جامعه است که به شخصیت وارسته و خدمات ماندگار و با ارزش ایشان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آشنایی داشتند.
آیت‌الله رئیسی رحمه الله علیه با قلبی رئوف، نیتی صادقانه و خالصانه، اندیشه‌ای ژرف و اراده‌ای جدی همواره برای حل مشکلات مردم بویژه طبقه کم‌درآمد، تلاشی وافر و شبانه‌روزی داشتند و دغدغه‌مندانه مسائل را پیگیری و رصد می‌کردند.
به نمایندگی از جامعه ورزش هاکی این ضایعه عظیم را محضر مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای، خاندان مکرم و همه وابستگان این مسئولان خادم و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت می‌گویم و از خداوند متعال آمرزش، رحمت و آرامش و حشر با اولیالله را برای آن خدمتگزاران شریف طلب می‌کنم و برای بازماندگان صبر و سلامتی می‌خواهم.

 انتهای پیام/منبع

بخوانید:  دیدار نخبگان بسیج دانش آموزی با فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان