اتخاذ تصمیمات کوتاه و میان مدت برای رفع مشکلات اقتصادی باشگاه استقلال

انتهای پیام

پور ابراهیمی با بیان اینکه به دلیل عدم توجه جدی و مشکلاتی که در حوزه نظارت از سوی وزارت ورزش و جوانان اتفاق افتاده، ما شاهد یک شرایط خیلی خاص در  باشگاه استقلال هستیم بیان کرد: در حال حاضر این باشگاه بدهی هایی دارد و این بدهی ها می توانست با نظارتی که انجام می شود، تبدیل به وضعیت فعلی نشود و شرایط این باشگاه را برای حضور درجام باشگاه های آسیا با مشکل مواجه نکند.

وی با اشاره به توافق صورت گرفته در جلسه فوق برای انجام اقدامات کوتاه و میان مدت برای رفع مشکلات اقتصادی باشگاه استقلال بیان کرد: براساس این اقدامات تلاش می کنیم تا باشگاه استقلال به تعادلی برای منابع و مصارف و حذف بدهی هایی که به صورت سنواتی بوده برسد. همچنین می کوشیم در زمینه اجرای تعهدات مرتبط با احکام قضایی به دلیل مطالبات باشگاه استقلال از دولت و همچنین امکان تجدید ارزیابی دارایی های باشگاه استقلال و  امکان عرضه  این باشگاه از طریق صرف سهام ،اقدامات لازم مدنظر قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ محمدرضا پور ابراهیمی پس از پایان نشست با رئیس سازمان خصوصی سازی  پیرو بررسی مسائل اقتصادی باشگاه استقلال که در کمیسیون اقتصادی برگزار شد، گفت: امروز جلسه مشترکی با حضور تعدادی از اعضای هییت مدیره باشگاه استقلال و رئیس سازمان خصوصی سازی و مدیران عامل بانکهای ملی و بانک شهر و همچنین مدیر عامل شرکت همراه اول در راستای بررسی مشکلات اقتصادی باشگاه استقلال در کمیسیون اقتصادی برگزار شد.در این جلسه ابتدا گزارشی از وضعیت کنونی صورت های مالی و وضعیت اقتصادی باشگاه استقلال ارائه شد.

بخوانید:  یک کشته در واژگونی وانت پیکان محور دیهوک _ کرمان

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

پورابراهیمی خبر داد: اتخاذ تصمیمات کوتاه و میان مدت برای رفع مشکلات اقتصادی باشگاه استقلال


آیا این خبر مفید بود؟

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از اتخاذ تصمیمات کوتاه و میان مدت برای رفع مشکلات اقتصادی باشگاه استقلال تا ۲۴ ساعت آینده خبر داد.

پور ابراهیمی با بیان اینکه زمان کوتاهی برای رفع مشکلات اقتصادی باشگاه استقلال وجود دارد،بیان کرد: امروز و در جلسه فوق روی محورهای مرتبط با اقدام فوری جهت رفع مشکلات اقتصادی باشگاه استقلال بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

منبع

وی تاکید کرد:  به موجب پیشنهادات مدنظر قرار گرفته و با توافقی که با سازمان خصوصی سازی در کمیسیون اقتصادی انجام می شود، مقرر شد تا این موارد  ظرف 24 ساعت آینده نهایی شده و براساس توافقی که بانک شهر خواهیم داشت،  بتوانیم سریعتر موضوع تعهدات باشگاه استقلال را چه در حوزه داخلی و چه خارجی پرداخت کنیم. امیداوریم ظرف 24 ساعت اینده بتوانیم خبرهای خوبی را برای مردم  و علاقمندان این باشگاه داشته باشیم.