اجتماع بزرگ مردم همدان به یاد رئیس جمهور شهید

 منبع

اقشار مختلف مردم از پیر و جوان و زن و مرد و کودک در این مراسم گردهم آمدند تا عشق و ارادت خود را به سید الشهدای خدمت شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی ابراز کنند.

به گزارش خبرگزاری برنا در همدان:اجتماع بزرگ مردم دارالمومنین به یاد رئیس جمهور شهید آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان عصر امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ در محل میدان امام خمینی (ره) برگزار شد.

در این تجمع بزرگ مردم غیرتمند و دیندار دارالمجاهدین با حماسه‌ای دیگر خدام از جان گذشته و شهدای مقتدر و مظلوم این حادثه تاسف بار را تکریم کردند تا باری دیگر اراده‌ی استوار ملت در مسیر پیش رو را به رخ جهانیان بکشند.

در کنار اقشار مختلف، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه، استاندار و سایر مسوولان و مقامات اجرایی و دستگاه های مختلف و فرماندهان و کارکنان انتظامی و نظامی نیز در صفوف بهم فشرده و در کنار مردم در آیین بزرگداشت خادم الرضا(ع) و خادم ملت شهید آیت الله رییسی در میدان امام خمینی(ره) همدان حضور داشتند.

 شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی خادم امام رضا(ع) ، خادم مردم و همراهان ایشان در پی وقوع سانحه جان‌کاه سقوط بالگرد ،قلب‌ ملت ایران را در بهت و اندوه فرو برد و بدون شک این ضایعه، فقدانی بزرگ و داغی است که به آسانی تسلی نمی‌یابد.

بخوانید:  شروع فاز جدید تمرینات گل‌گهر در استانبول