اجتماع پرشور مردم استان البرز در ماتم رییس جمهور شهید

در این مراسم و تجمع مردمی که با حضور آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه کرج ، دکتر عبداللهی استاندار البرز ، نمایندگان کرج در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسؤولان و اقشار مختلف مردم و همچنین حضور پر رنگ اقلیت های دینی برگزار شد، مداحان به نوحه سرایی و بیان تلاش‌های مجاهدانه شهدای خدمت و بالاخص رئیس جمهور شهید ایران اسلامی پرداختند.

عبداللهی افزود: مردم قدر خادمان واقعی خود را می‌دانند و با اینکه فقدان از دست دادن این سرمایه‌های عظیم و مردان بزرگ و عالم بسیار دشوار و جبران ناپذیر است، در هر شرایطی پاسداشت خدمات آنان را فراموش نمی‌کنند.

شایان ذکر است آیت الله سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران که عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شده بود، به همراه تمامی همراهان، همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نائل شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، آئین بزرگداشت شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور شهید و همراهان شهیدش عصر امروز جمعه ۴ خردادماه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) کرج برگزار شد.

انتهای پیام/منبع

وی افزود: آیت الله رئیسی با خط مشی خود و برنامه‌های مدون که داشتند در مسیر آبادانی و توسعه ایران اسلامی گام برداشتند و مردم استان البرز خدمات و توجه بی شائبه ایشان به این استان را هرگز فراموش نخواهندکرد چرا که آیت الله رئیسی شهید راه خدمت بودند و همواره در بین مردم و در راستای رفع مشکلات آنان تلاش می‌کردند.

بخوانید:  گروه خونی نادر کشف شد

در حاشیه این مراسم دکتر عبداللهی استاندار البرز با اشاره به اینکه آیت الله رئیسی با الهام از آموزه‌های دین مبین اسلام در مسیر خدمت به مردم گام برمی داشت، اظهار کرد: در دولت سيزدهم با اقدامات شایسته رئیس جمهور شهید و تصمیمات دولتمردان در کشور شاهد پیشرفت های بزرگی بودیم.
نماینده عالی دولت در استان البرز اظهار کرد: آیت الله رئیسی خود را وقف نظام و پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی کرد و تا بدانجا پیش رفت که در این راه به فیض شهادت رسید.