اجرای سرود انقلابی 4 هزار نفری در شهر محمدیه

محمد پیری شهردار محمدیه نیز در این مراسم اظهارداشت: شهروندان فهیم وانقلابی شهر محمدیه با حضور خود در جشن های چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نشان دادند قدردان نعمتی هستند که با نثار خون هزاران شهید بدست آمده است.

photo_2023-02-08_00-02-45

انتهای پیام

photo_2023-02-08_00-02-10

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف


منبع

وی افزود: برگزاری جشنهای محله محور و اجرای برنامه های فرهنگی، اجتماعی و مذهبی از اقدامات ارزشمندی است که با استقبال شهروندان روبرو شده و آن را ادامه خواهیم داد.

وی گفت: اقدامات شهردار و شورای اسلامی  شهر محمدیه بویژه در زمینه های فرهنگی بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است و در برگزاری مناسبت ها و جشن های  ملی و مذهبی  بسیار موفق عمل کرده و توانسته رضایت شهروندان را جلب کند.

محمد روشن رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه نیز گفت: توزیع عادلانه امکانات مهمترین الویت شورا وشهرداری است.


آیا این خبر مفید بود؟

فرماندار البرز تصریح کرد: برگزاری جشن های باشکوه انقلاب اسلامی توسط مردم زنگ خطری  برای  دشمنان انقلاب اسلامی است تا بدانند مردم از انقلاب و رهبر خود دست نخواهند کشید.

وی افزود: اجرای سرود جشن انقلاب توسط چهار هزار نفر از دانش آموزان در شهر محمدیه از کارهای ارزشمندی است که ایستادگی و ارزشمداری این جوانان را نشان می دهد.

photo_2023-02-08_00-02-37

شهردار محمدیه یادآورشد: اولویت شورا و شهرداری در محمدیه تقویت نشاط اجتماعی در شهر است و مدیریت شهری محمدیه نیز با تلاش شبانه روزی  و اجرای طرح های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی درصدد ایجاد آرامش بیشتری برای شهروندان است.

بخوانید:  اردوی تیم ملی بزرگسالان آقایان برای آمادگی در بازی های آسیایی هانگژو چین

photo_2023-02-08_00-02-54

به گزارش خبرنگار فرهنگی برنا از قزوین؛ به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، جشن انقلاب با اجرای سرود ۴ هزار نفری در محمدیه برگزار شد.

وی بیان کرد: اجرای سرود ۴ هزار نفری جشن انقلاب با هدف ایجاد وحدت و شور و نشاط معنوی در بین شهروندان با حمایت همه جانبه اعضای محترم شورا در این شهر برگزار شد.

در ادامه مصطفی غفوری فرماندار شهرستان البرز گفت: همه تلاش دولتمردان و مدیران دستگاه های خدمت رسان جلب رضایت مردم است و امروز خوشبختانه جشن های انقلاب هم مردمی برگزار می شود تا همه بدانند این انقلاب با اتکا به مردم به مسیر خود ادامه می دهد.

حجت الاسلام اقا حسینی امام جمعه محمدیه در این مراسم ضمن تبریک چهل وچهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از برگزارکنندگان این مراسم قدرانی کرد و گفت: امروز دختران  محجبه نسل جوان ما با الگو گرفتن از حضرت فاطمه  زهرا (س) در رعایت حجاب و اخلاق اسلامی تلاش می کنند و با صیانت از ارزشها در مسیر انقلاب گام بر می دارند.

وی بیان کرد: حضور پرشور پسران دهه نودی نیز در این مراسم پیام مهمی برای دشمنان داخلی وخارجی داشت تا بدانند این فرزندان تربیت یافتگان نسلی هستند که سردار سلیمانی ها الگومی گیرند و ادامه دهنده راه شهدا هستند.

در مراسم اجرای این سرود غفوری فرماندار، حجت الاسلام حسینی امام جمعه محمدیه، روسای آموزش پرورش و سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان البرز، بخشدار، شهردار واعضای شورای اسلامی شهر محمدیه و جمعی از دانش آموزان بهمراه معلمان و اولیا حضور داشتند و این سرود باشکوه خاصی در سالن ورزشی امام علی (ع) شهرداری محمدیه برگزار شد.

بخوانید:  دایره‌المعارف دستبافته‌های سیرجان به دانشگاه‌های کشور اهدا شد

روشن بیان کرد: برای اجرای برنامه های فرهنگی در شهر محمدیه افراد زیادی تلاش کرده اند که از همه دست اندرکاران تقدیر می کنیم.