اجرای قرارداد‌های شرکت‌های ایرانی و روسی تسریع می شود


اجرای قرارداد‌های شرکت‌های ایرانی و روسی تسریع می شود

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در حاشیه دیدار با معاون توسعه دیجیتال و ارتباطات روسیه از پیگیری طرف روسی برای تسریع در اجرای قرارداد‌های شرکت‌های ایرانی خبر داد.

خبرگزاری برنا؛  محمد خوانساری در حاشیه دیدار با الکساندر شویتوف معاون وزیر توسعه دیجیتال و ارتباطات روسیه با اشاره به سفر تابستان گذشته هیات ایرانی به روسیه، گفت: در این سفر شرکت‌های ایرانی قرارداد‌هایی را با شرکت‌های روسی منعقد کردند که برای تسریع در اجرای این قراردادها، دردیداری که با معاون وزیر توسعه دیجیتال و ارتباطات روسیه داشتم، مسائلی که باعث کندی اجرای قرارداد‌ها شده است، مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد که طرف روسی رفع این مشکلات را پیگیری کند.

وی افزود: توسعه فناوری‌های نوین ارتباطی و اطلاعاتی، تولیدات سخت افزاری، تحقیقات کاربردی و توسعه زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، حوزه‌هایی است که امکان همکاری شرکت‌های ایرانی با روسی وجود دارد.

خوانساری تصریح کرد: در سفر هیات روسی به ایران نیز تعدادی از مدیران شرکت‌های حوزه ICT روسی حضور دارند که با شرکت‌های بزرگ فناور ایرانی آشنا می‌شوند و امیدواریم این آشنایی به برنامه مشخصی برای تفاهم های بعدی منجر شود.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع