اجرای ورزش روزانه در سالن‌های ورزشی بخش دولتی در کرمان

دبیر هیئت ورزش‌های همگانی استان کرمان در اولین نشست هم‌اندیشی مربیان ورزش روزانه از اجرای ورزش روزانه در سالن‌های ورزشی بخش دولتی در راستای سیاست‌های ابلاغی فدراسیون ورزش‌های همگانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ حمید شیردل در اولین نشست هم‌اندیشی مربیان ورزش روزانه در سال ۱۴۰۳ گفت: در اولین گام اجرای دستورالعمل طرح ساماندهی ایستگاه‌های ورزش روزانه با عنوان طرح ورزش و مردم دوره مربیگری ورزش روزانه در استان برگزار شد که تا کنون ۶۰ نفر موفق شدند این مربیگری را اخذ نمایند.
وی تصریح کرد: در دومین گام این طرح سالن‌های بخش دولت در ۴ سانس به اجرای ورزش روزانه اختصاص می‌یابد و مربیانی که دارای مدرک مربیگری ورزش روزانه هستند می‌توانند در سالن‌ها فعالیت نمایند.
شیردل از زحمات مربیان، پیشکسوتان و دست اندرکاران ایستگاه‌های ورزش روزانه قدردانی نمود و گفت: در راستای اتخاذ تصمیمات مهم و کاربردی با برگزاری انتخابات بین مربیان ورزش روزانه شورای مربیان ورزش روزانه با حضور ۷ نفر عضو اصلی و ۲ نفر علی البدل تشکیل شد.
دبیر هیئت ورزش‌های همگانی استان کرمان با تاکید بر اینکه مسائل ورزش بایستی در بین خود اهالی ورزش حل و فصل شود؛ خاطر نشان ساخت: شورای مربیان ورزش روزانه می‌توانند بهترین تصمیمات را برای حوزه ورزش روزانه اتخاذ نمایند و بالاترین مرجع برای حل مسائل ورزش روزانه باشند.
در این نشست هم اندیشی مربیان ورزش روزانه نظرات خود را اظهار داشتند و در پایان به همه مربیان گواهی شرکت در نشست تقدیم شد.
انتهای پیاممنبع

اجرای ورزش روزانه در سالن‌های ورزشی بخش دولتی در کرمان