اجرای کامل قوانین ایثارگری را پیگیری خواهم کرد

آبنوش با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اهمیت بسزایی دارد، افزود: باید برنامه‌های فرهنگی موثری در این راستا اجرا شود تا محقق گردد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین خواستار پیگیری و اجرای قوانین ایثارگران در قانون برنامه هفتم توسعه به نحو احسن شد.

وی به واگذاری زمین طبق ماده ۷ قانون جامع خدمت‌رسانی ایثارگران اشاره کرد و گفت: این مهم چندین سال است که مغفول مانده اما در دولت سیزدهم توسط استاندار و معاون عمرانی استانداری پیگیری‌هایی انجام شده تا زمین مناسب در اختیار جامعه ایثارگران قرار گیرد.

وی همچنین به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با بهره‌گیری از ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی و نهادها و تشکل‌های مردمی تاکید کرد.

این مقام مسئول با اشاره به قوانین حوزه ایثارگران گفت: قوانین حوزه ایثارگری ۳۰ درصد اجرا شده و مابقی ناقص و یا اصلا اجرا نمی‌شود.

وی در ادامه قول همراهی و همکاری در همه زمینه‌ها از جمله به نتیجه رسیدن قوانین ایثارگری را داد و گفت: این موضوع را به صورت جدی پیگیری خواهم کرد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر مشکلاتی در حوزه قوانین ایثارگری وجود دارد به بنده ارجاع داده شود تا در حد توان پیگیری کنم.

انتهای پیاممنبع

این مقام مسئول ادامه داد: با اجرای طرح یاد شده، بزرگترین مرکز فرهنگی در استان ایجاد شده و این مهم در معرفی شهدای قزوین به آحاد جامعه به‌ویژه جوانان تاثیرگذار است.

اسمعیلی افزود: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باید پیگیر اجرای کامل قوانین ایثارگران باشند تا خدمات شایسته و ارزنده‌ای به جامعه ایثارگران ارائه شود.

بخوانید:  علل اصلی سانسور خبری پیاده روی اربعین توسط رسانه های بیگانه

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: جامعه ایثارگران نیاز جدی به مباحث درمانی دارند، به همین دلیل باید توجه بیشتری به این موضوع شود تا مراکز درمانی خدمات شایسته به این عزیزان ارائه دهند.

وی در ادامه به تشریح گزارشی از ارائه خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به جامعه ایثارگران پرداخت.

اسمعیلی با اشاره به طرح جامع گلزار شهدای شهر قزوین افزود: کار مطالعاتی و تخصصی این طرح از دو سال گذشته آغاز شده و بعد از تایید نهایی در استان و بنیاد مرکز در صورت تامین اعتبار به صورت فازبندی اجرا می‌شود.

در این دیدار، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین موفقیت آبنوش را در انتخابات مجلس شورای اسلامی تبریک گفت و برای ایشان که خود، فرد انقلابی و از خانواده بزرگ و معظم ایثارگران است، آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون برای خدمت به مردم استان قزوین به‌ویژه ایثارگران کرد.

اجرای کامل قوانین ایثارگری را پیگیری خواهم کرد

در ادامه نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده از خانواده بزرگ ایثارگران هستم به همین دلیل خودم را مدیون خانواده‌های شهدا و ایثارگران می‌دانم.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سمیه اسمعیلی مدیرکل، اسلام رجبعلی کارشناس مسئول امور حقوقی و معاضدت قضایی و جمعی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و حمیده خواجویی‌راد مدیر بیمه دی استان قزوین با سالار آبنوش نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.