اجماع سازی باید در جهت انتخاب فرد اصلح صورت گیرد

 منفرد با بیان اینکه اجماع سازی باید در جهت انتخاب فرد اصلح صورت گیرد اظهار کرد: ایجاد همزایی برای انتخاب گزینه اصلح باتوجه به نظرات مردم از رویکردهای اساسی ماست که در این راستا ما معتقدیم روزمه قالیباف نشان از اجرایی بودن وی است و ما وی راگزینه اصلح خودمان می دانیم و‌ امیدوارم مردم نیز در این راستا همراه ما باشند.

به گزارش خبرگزاری برنا ازتهران، محمد منفرد رئیس ستاد مردمی حامیان انقلاب اسلامی و طرفداران محمدباقرقالیباف در نشست خبری با اصحاب رسانه با اعلام موجودیت ستاد مردمی حامیان انقلاب اسلامی و طرفداران محمدباقرقالیباف اظهار کرد: بعداز شهادت آیت‌الله رئیسی و هیئت همراه ما با موضوع انتخاب ریاست ‌جمهوری مواجه شدیم و در این راستا جریانات و جبهه‌های مختلف وارد عمل شده و ما نیز با حمایت از قالیباف فعالیت خود را آغاز کردیم.

 وی با بیان اینکه قالیباف بحث مردمی شدن موضوعاتی چون اقتصاد و فرهنگ را دنبال می کند افزود: آنچه امروز مورد وفاق و نظر قالیباف است توجه به موضوع وفاق ملی است و از منظر ما همه کاندیداها محترم هستند، از این رو ما در این مسیر درصدد تحقق بحث اجماع و وفاق ملی هستیم.

 وی درباره اینکه آیا اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری بر سر یک کاندیدای اصلح به اجماع خواهند رسید تاکید کرد: بحث ایجاد و اجماع سازی توسط محسن رضایی پیگیری می شود و ما امیدواریم موضوع اجماع به بهترین شکل ممکن نهایی و اجرایی شود از این رو بحث اجماع از سوی نیروهای بالادستی و پایین دستی در حال پیگیری است.

بخوانید:  راه اندازی سامانه مکان‌مند شهر اصفهان به زبان انگلیسی

رئیس ستاد مردمی حامیان انقلاب اسلامی و طرفداران محمدباقرقالیباف با بیان اینکه همه ی نامزدهای انتخاباتی که از سوی شوراینگهبان تایید شدند برای ما محترم هستند اظهار کرد: در جریان اصولگرایی همه نامزدها برای ما قابل احترام هستند اما از منظر ماقالیباف چهره و فرد شاخص جریان اصولگرایی در انتخابات است.

منفرد خاطرنشان کرد: قالیباف نشان داده است که در زمان حضور در سمت های مختلف با برنامه و‌ ابتکار عمل رویکرد خوبی داشتهاست که ما این روند را در دوران حضور وی در نیروی انتظامی و شهرداری تهران به وضوح مشاهده کردیم.

رئیس ستاد مردمی حامیان انقلاب اسلامی و طرفداران محمدباقرقالیباف با بیان اینکه کشور دارای رهبری است که با صلابت کشور رااداره می کند که این روند در زمان شهادت رئیس جمهور مشاهده کردیم گفت: ما درصدد هستیم یک طیف آماری درباره میزان آرای قالیباف داشته باشیم از این رو ما می خواهیم کمپین مردمی را در جهت انتخاب فرد اصلح که انشاالله قالیباف باشد ایجاد کنیم.

انتهای پیام/منبع

 وی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات ما به تحریم ارتباطی ندارد گفت: مقام معظم رهبری مکررا بر مردمی کردن تشکیلات دولت تاکید دارند و این روند باید به نفع مردم تمام شود از این رو نسخه حل مشکلات کشور در بیرون از کشور نیست و ما باید با استفاده از ظرفیت نخبگان و نیروهای انقلابی در جهت تحقق اهدافمان استفاده کنیم.

 رئیس ستاد مردمی حامیان انقلاب اسلامی و طرفداران محمدباقرقالیباف با بیان اینکه بحث کمیت انتخابات و مشارکت مردم باید موردتوجه جدی قرار گیرد تصریح کرد: ما در مرحله اول به دنبال افزایش هم‌افزایی و مشارکت مردم در انتخابات هستیم و در درجه دوم به دنبال رسیدن به یک گزینه اصلح هستیم.

بخوانید:  دیدار روسای فدراسیون بسکتبال ایران و ترکیه در استانبول برای توسعه ی روابط و ارتقا سطح بسکتبال کشور / اهدا پیراهن شماره ۶ تیم ملی ترکیه به جواد داوری