احداث ۱۶۰۰ کیلومتر شبکه تزریق‌ گاز در آذربایجان‌غربی طی سال جاری

وی ادامه داد: من امیدوارم تا پایان سال با توجه به درخواست‌ متقاضیان، از ۵۰ هزار اشتراک‌پذیری عبور کنیم.

وی با اشاره به گازرسانی روستایی در آذربایجان‌غربی طی سال‌جاری، گفت: اغلب روستاهای مشکل‌دار و سخت پروژه به پایان رسید و تنها چند روستای محور آغبلاغ تکاب باقی مانده که تا پایان امسال مشکل آنها نیز حل می‌شود.

شیخی خاطرنشان کرد: با توجه به مروری که من از ابتدای آغاز کار شرکت گاز در آذربایجان‌غربی داشتیم، از بابت اشتراک‌پذیری و تزریق گاز شبکه، ۱۴۰۲ سالی بی‌نظیر و ماندگار برای گاز استان بود.

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی در ادامه با اشاره به عدم تحقق کامل بودجه این شرکت علیرغم بودجه مصوب، اظهار کرد: سعی ما این است در دو هفته آتی با اعتباری که دریافت می‌کنیم، مطالبات پیمانکاران را تسویه کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی همچنین به شبکه‌گذاری گاز در استان طی سال‌جاری اشاره کرد و افزود: علاوه بر اشتراک‌گذاری، امسال ۱۶۰۰ کیلومتر از شبکه‌ تزریق گاز شد که در نوع خود کم نظیر بود.

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان‌غربی، علیرضا شیخی در جلسه کمیته پدافند غیرعامل، اظهار کرد: سال ۱۴۰۲ از نظر اشتراک‌پذیری سالی بی‌سابقه بود به طوری که امسال با ۴۸ هزار اشتراک‌پذیری جدید، توانستیم در این زمینه یک رکورد ثبت کنیم.

انتهای پیام/منبع