احکام مدیران بخش‌های مختلف بنیاد امام رضا (ع) تبیین شد

مشاور عالی برنامه ریزی راهبردی: دکتر سعید قاسمی 

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ در این نشست مرتضی سعیدی زاده؛ مدیر عامل بنیاد امام رضا (ع) با اشاره به فعالیت‌های بنیاد امام رضا در دوساله اخیر، روند تحولات این بنیاد را روبه‌رشد را توصیف کرد و گفت: به اذعان کارشناسان و صاحب نظران حوزه های مختلف مخصوصا در بخش جشنواره امام رضا (ع) به سمت تخصصی شدن این بخش ها و مردمی سازی بسیاری از فعالیت های بنیاد رفته ایم که این اقدامات جزو توصیه ی مقام معظم رهبری و دستور کار دولت شهید رئیسی بوده است. 

مدیریت رسانه های نوین: حسن دستپروری 

سعیدی زاده در ادامه افزود: با چرخش هدفمند از تولید بانک‌های اطلاعاتی به تولید و عرضه محتوای رسانه‌ای جذاب در بسترهای رسانه‌ای (با اولویت جوانان و نوجوانان) رو آورده ایم همچنین به صورت تدریجی از برگزاری صرف جشنواره‌های فرهنگی هنری تبلیغ و جریان‌سازی فرهنگ و سیره رضوی برای عموم مردم در دستور کار بنیاد امام رضا علیه السلام قرار گرفته است و  از جذب مخاطب مقطعی در برنامه ها بر جذب، حفظ و رشد پایدار مخاطبان در ساختارها چرخش و تغییر مسیر انجام شده است. 

انتهای پیام/منبع

مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام بر ضرورت هماهنگی و همکاری دستگاه های فرهنگی تاکید نمود و گفت: بنیاد امام رضا با چرخش هوشمندانه از اجرای برنامه‌ها به صورت مستقل توسط بنیاد به رویکرد مشارکت‌محور با نهادها و دستگاه‌های دولتی و نهادهای مردمی و کنشگرای بومی ملی و بین‌المللی رو آورده است همچنین از رویکردهای تک بعدی و تجربی به رویکردهای بهبود چرخه‌ای و اخذ استانداردهای حرفه‌ای چرخش فنی داشته است و با هدف (توسعه فرهنگ رضوی) به منابع انسانی و مالی متناسب با رویکرد تحولی تغییر یافته است. 

بخوانید:  بازدید ۲۷۰ هزار نفر از جاذبه‌های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد

مدیریت آفرینش های فرهنگی و هنری: سید هاشم فیروزی 

در ادامه این نشست احکام مدیران و مسئولان بخش های مختلف اعطا شد.                                                                                                      معاونت علمی پژوهشی: دکتر سید رضا مرویان 

مرکز اسناد و کتابخانه تخصصی رضوی و زیارت: دکتر علیرضا کریمدادیان 

مدیریت آموزشی و اردویی رضوی: حجت الاسلام رفعتی 

سردبیر پایگاه خبری رضوی: محمد جواد علیپور

جانشین و کارشناس مسئول شوراهای تخصصی دبیرخانه: سعید زمانی  

مدیریت مردمی سازی فرهنگ رضوی: مهدی رجب پور 

مسئول دبیرخانه فرهنگی هنری امام رضا علیه السلام: سید جواد رفایی 

وی در ادامه به تحولات و چرخش هایی اشاره کرد و توضیح داد: طی دو سال اخیر تحولاتی در فرآیند فعالیت‌های بنیاد امام رضا انجام شده و ادامه دارد. از جمله اینکه به جای تصویرسازی تک بعدی شخصیت حضرت رضا علیه‌السلام به تصویرسازی جامع‌الابعاد چرخش محتوایی انجام شده است. از تولید آثار ویژه هنرمندان در جشنواره‌ها به تولید آثار فاخر هنری برای عموم مردم چرخش هدفمند صورت پذیرفته است. 

دفتر شعر رضوی: حجت الاسلام سیدی 

دفتر مدیرعامل و روابط عمومی: سروش سیرجانی 

دفتر مطالعات و نظارت و ارزیابی: احمد هاشمی 

مدیریت توسعه عمومی و یکپارچه سازی منابع: سید حامد فیروزی