احیای سه هزار واحد تولیدی در دولت سیزدهم/ جلوی فرار مالیاتی مرفهین بی درد گرفته شد

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا از خراسان جنوبی؛ سید محمد حسینی با بیان این مطلب در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم نشان داده عزم خود را برای خدمت به مردم بکار بسته است.

حسینی یکی از برنامه های دولت سیزدهم را جلوگیری از فرار مالیاتی مرفهین بی درد عنوان کرد و افزود: برخی از مرفهین بی درد که در گذشته با رشوه و عدم ثبت فعالیت ، مالیات نمی دادند و اینها درآمد سرشاری از دلالی و واسطه گری و واردات داشتند، دولت اینها را شناسایی کرده و با گرفتن مالیات از اینها بر ثروت کشور افزوده است.

حسینی با اشاره به اینکه دولت مردمی حضور مردم در صحنه ها و امور و شئون مختلف از جمله اقتصاد، فرهنگ و غیره را باور و اعتقاد دارد، افزود: بخش خصوصی باید قوی باشد و این موضوع مورد تأکید دولت است.

حسینی با بیان اینکه دولت سیزدهم ولایی است، متذکر شد: در گذشته این نگرانی وجود داشت که برخی مسئولان مقابل سخنان مقام معظم رهبری موضع می گرفتند که در بین مردم بازتاب منفی داشت و رسانه های بیگانه هم مانور می دادند اما امروز هر سخنی که مقام معظم رهبری می فرمایند رئیس جمهور بر اجرای هر چه زودتر رهنمودهای ایشان تأکید دارند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به اینکه دولت سیزدهم، دولت مردمی است و ارتباط گسترده ای با مردم دارد، گفت: رئیس جمهور حتی به روستاهایی می روند که مسئولان کمتر رفتند و مردم در این سفرها مشکلات خود را بیان می کنند و این مشکلات با جدیت پیگیری می شود.

بخوانید:  دستور رئیس‌جمهور برای تکمیل بیمارستانی که پس از ۱۷ سال، نیمه‌کاره رها شده است

 

خبرنگار:مرضیه شهریاری

وی با اشاره به اینکه دولت سیزدهم عدالت محور است و به دنبال زدودن محرومیت و فقر مطلق می باشد، گفت: باید فاصله طبقاتی که متأسفانه در دولت قبل ایجاد شده کاهش پیدا کند.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه دولت تحول گراست به این معنی که وضع موجود را مطلوب نمی دانیم و حتماً باید تغییری صورت گیرد که شرایط بهتری بر کشور حاکم شود، گفت: ارتباط با همسایه ها در دولت جدید تقویت شده و این به رونق اقتصادی کشور کمک می کند،در همین راستا رئیس جمهور دوشنبه به چین سفر می کنند.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

به گفته وی؛ مجلس همراهی بسیار خوبی با دولت برای انجام کارها دارد و امروز یک همگرایی و همدلی خوبی بین مسئولان در کشور برای خدمت به مردم وجود دارد.

وی با اشاره به سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی، گفت: رئیس جمهور در سفرهای استانی به خراسان جنوبی نگاه ویژه ای دارند، چراکه اینجا محرومیت وجود دارد و رئیس جمهور هم از این موضوع اطلاع دارد.

وی با بیان اینکه در خراسان جنوبی با محوریت آیت الله عبادی فضای همدلی خوبی برای کار کردن فراهم است و این وضعیت باعث می شود مردم هم دلگرم تر باشند، گفت: علما همواره در همه استان‌ها محور فعالیت و همدلی بوده اند و وجود آیت الله عبادی در خراسان جنوبی بسیار مغتنم است.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه الحمدلله استقبال مردم از راهپیمایی 22 بهمن امسال بسیار خوب بود، گفت: این حضور نشان می‌دهد که مردم اصل نظام را باور و اعتقاد دارند و اجازه نمی دهند خدشه ای به آن وارد شود.

بخوانید:  آینده تشیع روشن است / شیعه باید بدرخشد و از نور آن همه بشریت بهره مند شوند / خانواده شیعه، خانواده الگو است

حسینی تأکید کرد: امسال در 22 بهمن مردم احساس کردند که این راهپیمایی یک رزمایش و مانور قدرت در مقابل دشمنان است.

وی با بیان اینکه هدف دشمن از اعمال تحریم ها فشار بر مردم و بدبین کردن آنان نسبت به نظام و ایجاد فاصله بین حاکمیت و ملت است، گفت: خوشبختانه فهم و درک و بینش و بصیرت مردم مانع رسیدن به این هدف شده و ان شاء الله فعالیت های دولت سیزدهم هم باعث کاهش اثرات تحریم بر زندگی مردم خواهد شد.