اختتامیه مسابقات ورزشی- فرهنگی همکاران و فرزندان همکار شرکت آب منطقه ای قزوین .

مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی- فرهنگی همکاران و فرزندان همکار شرکت آب منطقه ای قزوین برگزار شد.

دبیر شورای مرکزی و مسئول هماهنگی امور ورزش وزارت نیرو با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در زمینه ورزش بیان کرد: امروز یکی از نیازهای اساسی مردم، همگانی شدن ورزش است و در جایی که به ورزش همگانی توجه ویژه ای شود می تواند نشاط و سلامتی را در بین افراد مشاهده کرد.

وی افزود: هزینه کردن برای ورزش نوعی سرمایه گذاری است که دستاوردهای زیادی دارد.

حسین زاده جانمایی شاخص ورزش در ارزیابی عملکرد کارکنان دولت را بسیار مهم و ضروری برشمرد و گفت: ورزش ضامن سلامتی جسمی و روحی افراد است و کارمندان ورزشکار در راستای تکریم ارباب رجوع می توانند ضمن ارتباط گیری مناسب و تعامل اجتماعی خوب، پاسخگویی مناسبی نیز به مراجعین داشته باشند.

مالک حسین زاده دبیر شورای مرکزی و مسئول هماهنگی امور ورزش وزارت نیرو در این مراسم ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهارداشت: امر به معروف یکی از فروع دین مبین اسلام است و توصیه به ورزش نیز امر به معروف محسوب می شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی- فرهنگی همکاران و فرزندان همکار شرکت آب منطقه ای قزوین با حضور دبیر شورای مرکزی و مسئول هماهنگی امور ورزش وزارت نیرو، علایی مقدم مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان قزوین و ستوده مدیرعامل و جمعی از معاونین، مدیران و همکاران شرکت آب منطقه ای در محل سالن جلسات این شرکت برگزار شد.

در ادامه منصور ستوده مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین اظهار داشت: تامین منابع آبی از امور سخت و چالش برانگیز است که اگر در کنار مسائل تخصصی شرکت به امور فرهنگی و ورزشی پرسنل توجه کافی نشود، قطعاً اثار آن را در فیزیک بدنی و مسائل روزمره مشاهده خواهیم کرد.

بخوانید:  رشد ۹.۶ درصدی ترانزیت ریلی در سال ۱۴۰۲

انتهای پیاممنبع

حسین زاده تصریح کرد: اگر ورزش در جامعه نهادینه شود، امید به زندگی افزایش پیدا می کند.

در حاشیه این مراسم ضمن تقدیر از برگزیدگان مسابقات ورزشی و فرهنگی شرکت آب منطقه ای در سال 1402، سالن های تیراندازی و بدنسازی شرکت آب منطقه ای قزوین که بعد از نوسازی و تجهیز، مزین به نام سرلشگر شهید عباس بابایی و شهید محمدعلی رجایی شده اند با حضور مسئولین افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

ستوده به اقدامات صورت گرفته در راستای امور ورزشی و فرهنگی شرکت آب منطقه ای قزوین اشاره کرد و گفت: تجهیز سالن های ورزشی، اعزام تیم های ورزشی شرکت به مسابقات کشوری و استانی، برگزاری گلگشت های خانوادگی، برگزاری جشنواره های ورزشی برای همکاران و فرزندان همکاران، برگزاری مسلبقات کتابخوانی و نقاشی و نام گذاری سالن های ورزشی شرکت به نام شهدای استان قزوین از جمله اقدامات فرهنگی و ورزشی این شرکت در سال جاری است.

مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی- فرهنگی همکاران و فرزندان همکار شرکت آب منطقه ای قزوین برگزار شد.

مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی- فرهنگی همکاران و فرزندان همکار شرکت آب منطقه ای قزوین برگزار شد.