اخذ مجوز منطقه ویژه اقتصادی برای بروجرد از مهمترین اقدامات دولت سیزدهم است


اخذ مجوز منطقه ویژه اقتصادی برای  بروجرد از مهمترین اقدامات دولت سیزدهم است

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: عملکرد دولت سیزدهم طی یکسال گذشته در شهرستان بروجرد مطلوب بوده است.

به گزارش خبرگزاری برنا از  لرستان؛  مجید منعمی در مراسم تودیع و  معارفه فرماندار بروجرد ،اظهار کرد : اخذ مجوز برای بروجرد به عنوان منطقه ویژه اقتصادی از مهم ترین اقدامات مثبتی بود که برای شهرستان اتفاق افتاد.

فرماندار سابق بروجرد افزود: تبدیل بروجرد به منطقه ی اقتصادی ویژه می تواند زمینه ی رشد اقتصادی و اشتغال شهرستان را فراهم کند.

وی با اشاره به  به رویداد نهضت آسفالت شهر و روستاهای بروجرد، تصریح کرد : این رویداد با وفاقی که بین مجموعه ی شوراهای شهر و فرمانداری وجود داشت به خوبی پیش رفته و بخش مهمی از مطالبات جاده ای مردم را فراهم کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان اجرای برنامه های آبرسانی در بخش های مختلف شهرستان را از دیگر اقدامات چشمگیر انجام شده طی یک سال گذشته قلمداد کرد و‌در مورد ظرفیت های موجود در شهرستان بروجرد،گفت: زیرساخت های مناسب موجود در بروجرد، می تواند فرصت مناسبی برای توسعه در حوزه های مختلف باشد.

منعمی در پایان ابراز امیدواری کرد فضای امیدافزایی با تبیین به موقع دستاوردهای دولت که مد نظر مقام عظمای ولایت(مدظله العالی) می باشد به خوبی شکل گرفته و به پیش برود.

لازم به ذکر است؛ در مراسم معارفه ی فرماندارشهرستان بروجرد، مسلم مرادی سرابی به عنوان معاون استاندار و فرماندار شهرستان بروجرد معارفه شد.

مرادی سرابی قبل از این به عنوان فرماندار شهرستان سلسله درجایگاه خدمت در دولت سیزدهم قرار داشت.

تا پیش از انتصاب مسلم مرادی سرابی،  مجید منعمی در سمت فرماندار شهرستان بروجرد قرار داشت که با پیشنهاد استاندار و حکمی از طرف وزیر کشور به عنوان معاون سیاسی امنیتی و انتظامی استانداری لرستان منصوب شد.

انتهای پیام 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع