ادامه جنگ برای بقا در لیگ برتر!

دو تیم در مرحله گروهی و در هفته‌های دهم و بیست‌وسوم مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در هر دو مسابقه تیم گنبد سه بر دو به پیروزی رسید و 30 بهمن شاگردان احد ارمشی در اندیشه کسب سومین برد متوالی برابر این تیم است.

 

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف


منبع

 

 انتهای پیام //

در نخستین دیدار این مرحله و در یکصدوهشتاد و پنجمین مسابقه لیگ برتر مردان که ساعت 15 روز یکشنبه 30 بهمن برگزار می‌شود، تیم‌های شهرداری گنبد و سایپا تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

شهرداری ارومیه – مس رفسنجان، ساعت 18

نارنجی پوشان سایپا در مجموع مرحله گروهی با پنج برد، 21 شکست و 19 امتیاز در انتهای جدول قرار گرفتند و تنها دو ناکامی تا سقوط به سری A دسته یک فاصله دارند، بنابر این باید با تمام توان برای بقا بجنگند.

یکشنبه 30 بهمن، خانه والیبال 

دو تیم شهرداری ارومیه و مس رفسنجان در هفته‌های سوم و شانزدهم مرحله گروهی نیز به مصاف یکدیگر رفتند که از نظر برد یک بر یک شدند تا در مرحله پلی‌اوت در سه دیدار برای بقا در لیگ برتر بایکدیگر مبارزه کنند.

سایپا تهران – شهرداری گنبد، ساعت 18

سه‌شنبه دوم اسفند، خانه والیبال  

گنبدی‌ها در مرحله مقدماتی 10 برد و 29 امتیاز کسب کردند و در جایگاه یازدهم جدول قرار گرفتند. این تیم لیگ برتر مردان را با هدایت رامین بابایی شروع کرد اما از هفته هفدهم با تغییر سرمربی، برای بهبود وضعیت خود تلاش جدیدی را آغاز کرد.

بخوانید:  رشته خدمات پس از فروش خودروهای سبک در مقطع متوسطه راه‌اندازی می‌شود

مرحله پلی‌اوت لیگ برتر مردان روزهای یکشنبه 30 بهمن و سه‌شنبه دوم اسفند با چهار دیدار به صورت متمرکز در خانه والیبال تهران پیگیری می‌شود و تیم‌های شهرداری ارومیه و شهرداری گنبد در جدال با مس رفسنجان و سایپا تهران برای ادامه حضور در سوپر لیگ ایران مبارزه خواهند کرد.

باشگاه شهرداری ارومیه تنها باشگاه مرحله پلی‌اوت است که به جهانگیر سیدعباسی برای هدایت تیم والیبال مردان خود اعتماد کرد و این تیم در دور برگشت مرحله مقدماتی نیز عملکرد به مراتب بهتری نسبت به دور رفت داشت.

در دیگر مسابقه دور رفت مرحله پلی‌اوت تیم‌های شهرداری ارومیه و مس رفسنجان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. نماینده ارومیه مرحله گروهی را با 9 برد و 26 امتیاز و مس با 8 برد و 26 امتیاز به پایان رساندند تا به ترتیب در جایگاه‌های دوازدهم و سیزدهم جدول قرار گیرند.

 

تیم مس هم در هفته هفدهم به همکاری خود با اسماعیل بادرنگین پایان داد و با محمد محمدکاظم برای ادامه مسابقات به توافق رسید.


آیا این خبر مفید بود؟

شهرداری گنبد – سایپا تهران، ساعت 15

مس رفسنجان – شهرداری ارومیه، ساعت 15

 

به گزارش خبرگزاری برنا، مرحله مقدماتی سی‌وششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان ایران روز یکشنبه 23 بهمن پس از برگزاری 26 هفته به پایان رسید.

در پایان مرحله مقدماتی تیم‌های شهرداری گنبد، شهرداری ارومیه، مس رفسنجان و سایپا تهران با کسب جایگاه‌های یازدهم تا چهاردهم راهی مرحله پلی‌اوت شدند تا در جدال این تیم‌ها دو تیم سقوط کننده به سری A لیگ دسته یک مردان سال 1402مشخص شوند.

بخوانید:  اوقات شرعی استان کهگیلویه و بویراحمد در ۱۲ فروردین ماه ۱۴۰۳

مرحله پلی‌اوت لیگ برتر مردان به صورت دو برد از سه بازی برگزار می‌شود و در صورت نیاز به بازی سوم، این دیدارها روز پنج‌شنبه چهارم اسفندماه بر اساس برنامه دور رفت برگزار خواهد شد.

باشگاه سایپا نیز در میانه راه و از هفته هفتم هدایت تیم خود را به عظیم جزیده سپرد اما در هفته پایانی مرحله مقدماتی با استعفای این سرمربی نیز موافقت کرد تا فرشاد سعیدی تیم را هدایت کند.