ارائه تسهیلات به هنرمندان از سوی صندوق توسعه هنر به رول گذشته ادامه دارد

 انتهای پیام/منبع

وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اصلاحیه خود را به شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره این ابلاغیه ارسال کرده و منتظر تایید و ابلاغ نهایی این شورا است و تا زمان تایید و ابلاغ نهایی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی، ارائه تسهیلات به هنرمندان همچنان از سوی صندوق توسعه هنر ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری برنا، طیبه عزت‌الهی نژاد رییس پژوهشکده هنرهای سنتی وزارت میراث‌فرهنگی گفت: در صحبت‌های انجام شده با دبیر شورای ارزشیابی هنرمندان هنرهای سنتی، صنایع‌دستی و میراث‌داران تمدنی، تسهیلات صندوق توسعه هنربرای هنرمندان همچنان به شکل قبلی و به روال گذشته ادامه دارد.

گفتنی است، ماده واحده واگذاری کامل فرایند ارزشیابی و صدور گواهی درجه هنری هنرمندان هنرهای سنتی و صنایع‌دستی، نخبگان و میراث‌داران تمدنی را به وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از سوی رییس جمهور و نیز شورای عالی انقلاب فرهنگی ابلاغ شده است.

وی افزود: آیین نامه تدوین شده و تا تصویب و ابلاغ نهایی شورای عالی انقلاب فرهنگی، همه تسهیلات اعم از حمایت‌های مستمری، وام، بیمه، تعهدات بیمه تکمیلی، طرح تکریم و… همچون قبل از طریق صندوق توسعه هنر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می‌شود.

بخوانید:  بارسا روی فاتی قیمت گذاشت