ارائه خدمات اورژانس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به 483 نفر از زائرین کربلا


ارائه خدمات اورژانس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به 483 نفر از زائرین کربلا

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز از ارائه خدمات به 483 نفر از زائرین کربلا خبر داد و گفت: ازاین تعداد ۴۸نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند و بقیه درمحل، خدمات فوریت های پزشکی دریافت کرده اند .

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، دکتر اصغر جعفری روحی، با حضور سه روزه از هفتم الی نهم شهریور ماه 1402 در پایگاه های اورژانس و درمانگاه پیش بیمارستانی اعزامی از استان آذربایجان شرقی در پایانه صفرمرزی و در محورهای مواسلاتی در استان ایلام از نحوه ارائه خدمات اورژانسی و درمانی به زائرین اربعین حسینی بازدید کرد.

دکتر جعفری گفت: 50  نفر از پرسنل اورژانس استان آذربایجان شرقی در حال ارائه خدمات فوریتهای پزشکی به زائرین اربعین حسینی هستند.

وی ادامه داد: همزمان با ایام اربعین حسینی، تعداد ۱۵ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک دستگاه موتورلانس و۵۰ نفر پرسنل طی دو شیفت در مرز مهران و مسیرهای منتهی به مرز مستقر هستند و تاپایان مراسم پیاده روی اربعین حسینی شبانه روزی در حال ارائه خدمات درمانی و اورژانسی خواهند بود.

وی با بیان اینکه کارشناسان اورژانس جاده‌ای و شهری نیز در آماده باش کامل هستند افزود: پنجاه کارشناس اورژانس با ۱۱ دستگاه آمبولانس به همراه یک دستگاه اتولانس و یک دستگاه موتورلانس در مرز مهران و ۴ دستگاه آمبولانس در مرز تمرچین مستقر و دو دستگاه آمبولانس نیز آماده پشتیبانی به زائرین اربعین حسینی  هستند.

وی همچنین در این بازدید با دکتر جعفر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور،  دیدار و گفتگو کرد.

بخوانید:  پیدا شدن جسد یکی از مفقودین حادثه سقوط گرگر الیگودرز

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع