اراضی اشغالی آماج حملات موشکی حزب الله قرار گرفت

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب‌الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین به‌صورت روزانه و تقریبا ۲۴ ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده است.

حزب‌الله لبنان صبح امروز هم حملات گسترده‌ای را به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی انجام داده بود.

رسانه‌های عبری گزارش دادند از زمان آغاز نبرد طوفان‌الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده‌ها پایگاه نظامی آن‌ها توسط حزب‌الله هدف گرفته شده است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک‌نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک‌نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

انتهای پیام/منبع

اخیرا رسانه‌های عبری فاش کردند که این شهرک‌نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه‌هایشان نیستند و می‌گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن‌ها نداشته و آن‌ها را رها کرده است.

طبق این گزارش، برخی منابع اعلام کردند چند موشک از خاک لبنان به سمت اراضی اشغالی پرتاب شد. در همین راستا، خبرگزاری لبنان نیز گزارش داد که یک تانک رژیم صهیونیستی شهرک «کفر کلا» در جنوب لبنان را هدف قرار داد.

شبکه الجزیره در این باره گزارش داد که در پی حمله موشکی از خاک لبنان آژیرهای خطر در ۱۰ شهرک در منطقه «الجلیل علیا» و «سهل الحوله» در شمال اراضی اشغالی فلسطین به صدا درآمد.

بخوانید:  آیا موسیقی بر رانندگی ما تاثیر مثبت می‌گذارد یا منفی؟

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری برنامنابع رسانه‌ای بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) از حمله موشکی مجدد از خاک لبنان به شمال اراضی اشغالی فلسطین خبر دادند.