ارتش در ایجاد بازدارندگی و ارتقاء امنیت کشور همواره در خط مقدم بوده است

سردار سرلشکر پاسدار باقری تصریح کرد: ساخت منازل مسکونی، پادگان‌ها و بیمارستان‌ها با کیفیت مناسب از جمله اقدامات مهمی است که از سوی ارتش انجام شده است. این امر فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) که نیرو‌های مسلح باید در مقاطع میانی خدمت دارای منزل شخصی بشوند و بدون دغدغه، زندگی آرامی داشته باشند، در ارتش مورد توجه قرار گرفته و در قالب پروژه‌های «کوثر» در حال اجراست.


|

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (دوشنبه) در مراسم افتتاح منازل مسکونی ارتش که در شهرک امیرالمؤمنین(ع) تهران و همزمان به‌صورت ویدئوکنفرانس در سراسر کشور برگزار شد، اظهار داشت: در مکتب اسلامی، مجاهدان میهن اسلامی دژ مستحکم امنیت و آرامش مردم هستند و ارتش جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در دفاع مقدس، ایجاد بازدارندگی در دفاع از کشور و ارتقاء امنیت و آرامش در راه پیشرفت کشور، همواره در خط مقدم بوده است؛ از این جهت خداوند بزرگ را شاکریم که ملت ایران دارای چنین نیروهای مسلح مقتدری است.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

سردار باقری: ارتش در ایجاد بازدارندگی و ارتقاء امنیت کشور همواره در خط مقدم بوده است
آیا این خبر مفید بود؟

انتهای پیام/

بخوانید:  رقابت‌های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور

وی خاطرنشان کرد: کمک به رفع مشکلات معیشتی و ساخت چنین منازلی موجب آرامش خاطر کارکنان می‌شود و نقش اساسی در ارتقاء امنیت کشور ایفا می‌کند.


وی ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار توسعه تجهیزات و پیشبرد طرح‌های عملیاتی و نشان دادن آمادگی و اقتدار، به معیشت کارکنان خود هم توجه ویژه‌ای داشته است. هنگامی که یک‌ رزمنده با گذشتن از آسایش خود به مرز‌ها می‌رود، این وظیفه برعهده فرماندهان است که معیشت و مسکن او را مورد توجه قرار دهند که در نیروی زمینی ارتش در این زمینه کار به خوبی در حال پیشرفت است.

منبع

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه مسئله مسکن به‌عنوان یکی‌ از اساسی‌ترین بحث‌های معیشت، موضوع فوق‌العاده مهمی است، گفت: در زمینه مسکن سازمانی و شخصی گام‌های مهمی در ارتش برداشته شده و موضوع در مسیر درست خود قرار گرفته است. مهم این است که ارتش منتظر بودجه‌های دولتی نشده است و با مولد کردن سرمایه‌های اساسی که در خدمت داشته، این مهم را انجام داده است.