ارتقای ایمنی با تداوم دوره های آموزشی در شرکت برق قزوین پیگیری می شود

image_2022_7_17-19_1_31_458_zi5

وی یادآورشد: بیش از 416 میلیون تومان پاداش برای همکارانی که ایمنی را رعایت کرده اند پیش بینی شده و امیدواریم با تداوم آموزش ها و رعایت آن از سوی همکاران ماموریت های محوله بدون حادثه و با موفقیت انجام شود.

در این مراسم که مسعود خواجه وند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق، معاونان شرکت، حجت الاسلام آزادی مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت و جمعی از کارشناسان فنی، سیم بان، همکاران عملیات تست، نصب و قرائت کنتور و نصب لوازم اندازی گیری برق نیز حضور داشتند ضمن برگزاری جشن غدیر و مولودی خوانی از 196 نفر از فعالان حوزه ایمنی تجلیل شد.

انتهای پیام

در ادامه از 196 نفر از فعالان عرصه ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین تجلیل شد.

image_2022_7_17-19_1_23_118_TWT

در این مراسم حجت الاسلام آزادی مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت توزیع نیروی برق نیز در خصوص فلسفه غدیر و  اهمیت جایگاه ولایت و امامت در دین اسلام مطالبی بیان کرد.

اینانلو بیان کرد: آموزش های ضمن خدمت، دوره های ایمنی، آموزش چهره به چهره و رفع نواقص در بازدیدهای دوره ای از کارهایی است که برای تقویت ایمنی در کار مورد توجه قرار گرفته است.

image_2022_7_17-19_1_53_183_v2A

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین تصریح کرد: در حوزه ایمنی موضوعاتی چون حفظ، نگهداری و توانمندسازی نیروها مورد توجه قرار دارد و در واحد ایمنی شرکت تلاش می کنیم با کلاس های آموزشی، نظارت و بازرسی و استفاده از ابزارهای تشویقی و تنبیهی و تهیه امکانات و تجهیزات مورد نیاز این بخش به ارتقای ایمنی در کار کمک کنیم.

بخوانید:  استقلال نباید به تیمی رحم کند/ منصوریان انگیزه‌های زیادی دارد

 منبع

وی گفت: در بازدیدها اگر نواقصی در کار دیده شود به همکاران متذکر می شویم تا رفع شود و در بخش نظارت هم اگر سهل انگاری دیده شود نسبت به جریمه افراد بی احتیاط اقدام می کنیم تا از تکرار این موارد جلوگیری شود.

اینانلو اظهارداشت: از میان 600 نفر از همکارانی که در بخش ایمنی فعالیت می کنند در این دوره 196 نفر که همه نکات ایمنی در کار را رعایت کرده و در مانورها شرکت داشته و دچار حادثه نشده اند انتخاب شده و تجلیل می شوند.

مولودی خوانی به مناسبت جشن غدیر از دیگر برنامه های این مراسم بود.

یوسف اینانلو در این مراسم اظهارداشت: بیش از 600 نفر در حوزه های ایمنی، تعمیر و نگهداری و بخش های تیم های عملیاتی در شرکت توزیع نیروی برق فعالیت می کنند که توجه به نکات ایمنی در این مجموعه جدی گرفته می شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی برنا از قزوین، به مناسبت دهه ولایت و امامت روز یکشنبه در جشن سپاس از فعالان عرصه ایمنی در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین تجلیل شد.