ارسال بیش از یک میلیلون لیتر نفت سفید به روستا‌های کهگیلویه و بویراحمد

انتهای پیام منبع

مدیرعامل شرکت پخش فراورده‌های نفتی استان با بیان اینکه ۱۳۷ عامل فروش نفت سفید شناسنامه دار در استان وجود دارد گفت: عاملان توزیع نفت جمعیتی بالغ بر ۲۴ هزار خانوار را که بدون گاز طبیعی هستند را پوشش می‌دهند.

 

مدیرعامل شرکت پخش فراورده‌های نفتی استان افزود: ارسال نفت سفید هم برای این خانوارها به صورت اعتباری است و فروشندگان نفت سفید هیچ گونه وجهی تا پایان سال پرداخت نمی‌کنند.

 

 

 

 

وی از دهیاران و تعاونی ها در روستاهها خواست هر چه سریعتر نسبت به تامین سوخت اقدام کنند تا ارسال نفت سفید برای آنها هر چه سریعتر انجام شود.

وی با بیان اینکه سهمیه نفت روستا‌هایی که سخت گذر نیستند به صورت ماهیانه ذخیره می‌شود، گفت: سهمیه خانوار‌های یک تا چهار نفره ماهانه ۲۰۰ لیتر و ببیش از پنج نفر ۴۴۰ لیتر ذخیره می‌شود.

خشایی گفت: یک میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر نفت سفید امسال با همکاری تعاون روستایی و امور عشایری استان توزیع شده است.

 

خشایی اضافه کرد: در رابطه با تامین و توزیع نفت سفید هیچ مشکلی نداریم و ارسال فرآورده نفتی در استان به صورت روزانه خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛سالار خشایی افزود: توزیع نفت سفید براساس کارت‌های بانکی سرپرستان خانوار انجام می‌شود.

 

 

وی ادامه داد: به علت مسدود شدن برخی روستا‌های سخت گذر با بارش های پاییزی سهمیه یک ساله آن‌ها در کارت بانکی سرپرستان خانوار ذهیره می شود.

بخوانید:  حزب‌الله تصاویر حملات امروز به پایگاه‌های رژیم صهیونیستی را منتشر کرد