ارومیه میزبان هفتمین رویداد استارتاپی اینوتکس

انتهای پیام/منبع

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان‌غربی، جواد نوری‌نیا رییس پارک علم و فناوری استان آذربایجان‌غربی درخصوص هفتمین رویداد تامین مالی و سرمایه‌گذاری “اینوتکس پیچ” در ارومیه گفت: این رویداد با حضور ایده‌پردازان و سرمایه‌گذارانی از استان‌های آذربایجان‌غربی، اردبیل، آذربایجان‌شرقی، زنجان و کردستان طی روزهای ۱۶ و ۱۷ اسفند برگزار و ایده‌پردازان تا روز ۱۱ اسفند فرصت ارسال طرح برای حضور در این رویداد را خواهندداشت.

نوری‌نیا خاطر نشان کرد: در این دوره همزمان با برگزاری رویداد، ۲۳ بخش جانبی فعال خواهدبود که در سال گذشته ۱۴ بخش جنبی فعال بود.

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: برگزاری این رویداد فرصتی برای فرهنگسازی توجه به امر فناوری و نوآوری و جذب سرمایه‌گذاران و تبدیل ایده‌ها به کسب و کار است.

وی افزود: حضور بیش از ۱۰ صندوق سرمایه‌گذاری ملی و بخش خصوصی از مهم‌ترین اتفاقات این رویداد در ارومیه خواهدبود.

نوری‌نیا گفت: اینوتکس پیچ پنجم “دوره قبلی “در سال ۱۴۰۱ به میزبانی استان آذربایجان‌غربی با همکاری ۳ استان برگزار و ۸۷ طرح به رویداد ارسال شد که از این تعداد ۴۳ طرح از آذربایجان‌غربی، ۲۳ طرح از آذربایجان‌شرقی و ۲۱ طرح از اردبیل بود.

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی با اشاره به هفتمین دوره برگزاری رویداد اینوتکس پیچ در کشور اضافه کرد: امسال و پیش از شهر ارومیه و استان آذربایجان‌غربی، استان‌های تهران، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، یزد و بوشهر میزبانی این رویداد را از ابتدای سال داشته‌اند.

اینوتکس بزرگترین رویداد نوآوری و فناوری در کشور است که توانمندسازی کارآفرینان از طریق ارائه موفقیت‌هایشان، تامین منابع مالی، پیدا کردن مسیر مناسب جهت ورود به بازار و نیز برقراری ارتباط میان اجزای مختلف زیست‌بوم نوآوری و فناوری از جمله اهداف برگزاری این رویداد است.

بخوانید:  بارندگی مدارس هشت شهرستان این استان جنوبی کشور را تعطیل کرد