از افتخارآفرینان مدال آور استان اصفهان تجلیل شد


آیا این خبر مفید بود؟

وی افزود: شما عصاره ای از خانواده بزرگ ورزش استان اصفهان هستید ، سالی که در آن ۳۵۰ ملی پوش در رشته های تیمی و انفرادی و دو بخش آقایان و بانوان اعزام داشتیم و امشب جمع شدیم تا قدردان زحمات شما باشیم.


وی با تقدیر از نهادهای حاکمیتی و اجرایی استان گفت: ورزش آموزش پرورش که نقش بسیار زیادی استان دارند، شهرداری اصفهان و زیر مجموعه های آنها، باشگاههای افتخار آفرین سپاهان و ذوب آهن که نگین ورزش استان در کشور هستند همگی حامی ورزش و ورزشکاران استان اصفهان هستند.


|

از افتخارآفرینان مدال آور استان اصفهان تجلیل شد وی اضافه کرد: در ورزش همگانی موفقیت های زیادی داشتیم و در سال پساکرونا، کوره ورزش دوباره گرم شد و نمونه آن افزایش ورزشکاران سازمان یافته و رشد ۷۶درصدی باشگاه ها با دریافت پروانه فعالیت همراه بوده است. همچنین افزایش سرانه ورزش با افتتاح پروژه های مختلف در سراسر استان که سالها به حال خود رها شده بود که با همکاری و حمایت استانداری،وزارت ورزش و تمام مسئولان که دلسوزانه پای این کار ایستادند.

محمدی خاطرنشان کرد: انشالله با برنامه ریزی و پیگیری هایی که در حال انجام است سال آینده سال بسیار پرباری را در پیش داشته باشیم. رویداد مهم پیش رو بازهای آسیایی هانگژو است که سال آینده ورزشکاران کشورمان در کاوران ایران که مزین به نام افتخار استان اصفهان «شهید حججی» است به دنبال افتخار آفرینی هستند.

تکمیل می شود ….

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخوانید:  ۱۲ ایده‌ی خلاقانه برای چیدمان کنار پنجره ها

منبع

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان تصریح کرد: مدیریت خانواده ورزش و جوانان استان اصفهان و همچنین معاونت فرهنگی ورزشی شهرداری اصفهان دست به دست هم دادند تا به افتخار شما چنین مراسمی را برگزار کنند. امیدوارم به لطف و یاری خداوند، با پیگیری مسئولان، همت و تلاش شما ورزشکاران سال ۱۴۰۲ سالی پر بار تر برای ایران به ویژه و ویژه تر برای ورزش استان اصفهان باشد.

سال ۱۴۰۲ می تواند سال پرمدال استان اصفهان باشد