از تقابل مربیان سرخابی تا جدال مس و سپاهان

از ساعت ۱۸:۳۰ ذوب‌آهن شکست خورده مقابل گل‌گهر در اصفهان باید مقابل نفت مسجدسلیمان رضا مهاجری به میدان برود. ذوب‌آهن با ۱۰ امتیاز از ۱۰ بازی اصلا تکلیف خود را نمی‌داند. تساوی‌های پی‌درپی آنقدر کار را برای آن‌ها سخت کرده که ممکن است همین هفته به منطقه سقوط برسد. حریف آن‌ها هم نفت سلیمان بیمار این روزها است که با فوتبال ابتدای فصلش به شدت بیگانه شده. نفت پس از هفته‌ها نتیجه خوبی گرفت اما این نتیجه خوب تنها شکست نخوردن بود. آن‌ها باید ببرند. در غیر این صورت احتمالا به زودی هم مربی‌شان تغییر می‌کند و هم دیگر برای بقا در لیگ حضور در لیگ کار از کار می‌گذرد.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع

مسی‌ها البته در رده هفتم قرار گرفته‌اند و اوضاع‌شان چندان بد نیست اما نسبت به نمایش‌های فصل گذشته نه اقتدار دارند و نه زیبا بازی می‌کنند. حالا هم باید مقابل سپاهانی قرار بگیرند که پس از افت تا حدی جان گرفته است. زردپوشان حالا به رده دوم رسیده‌اند و با کمی خوش‌شانسی صدرنشین هم خواهند شد. روی کاغذ برد با آن‌ها خواهد بود و با توجه به نیاز برای حضور در صدر، احتمال رخ دادن این اتفاق بالا است.

از ساعت ۱۷:۳۰ در اراک تیم آلومینیوم میزبان نساجی است. آلومینیومی‌ها هفته گذشته استقلال را متوقف کردند. هرچند انتقاداتی به سبک بازی آن‌ها وارد شد اما کسب یک امتیاز از استقلال در آزادی کار آسانی نیست. این دیدار البته برای آن‌ها سخت در نظر گرفته می‌شود زیرا نساجی در اوج قرار دارد و به رده پنجم رسیده است. آن‌ها هفته گذشته فولاد را شکست دادند و حالا با کمی خوش‌شانسی می‌توانند به جمع ۳ تیم برتر برسند. تقابل مهدی رحمتی و حمید مطهری هم جالب توجه است.

بخوانید:  جدال مرگ و زندگی برای ژرمن‌ها/ صعود بلژیک قطعی می‌شود؟!

هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال