از تلاش نساجی برای بقا تا کامبک سپاهان پس از شوک سنگین

سپاهانی‌ها می‌خواهند با پیروزی در این مسابقه به روز‌های سخت و کابوس وار خود پایان دهند و هم چنین می‌توانند با کسب سه امتیاز این بازی مجدداً شانس صعود خود را بیشتر کنند و با یک ریکاوری روحی و روانی به دنبال رقم زدن روز‌های بهتری برای خود و هواداران شان باشند. سپاهان در گروه c این رقابت‌ها در سه بازی گذشته خود صاحب یک برد، یک شکست و یک تساوی شده است و با کسب ۴ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد.

سپاهان اصفهان، پایان شوک برای مورایس و تیمش؟

نساجی مازندران در بازی رفت برابر حریف ازبکستانی خود با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد و اگر می‌خواهد هنوز شانس خود را برای حضور در مرحله بعدی این رقابت‌ها زنده نگه دارد باید از این بازی دست پر و همراه با سه امتیاز خارج شود. نساجی از سه بازی گذشته خود صاحب دو باخت و یک برد شده است و با کسب سه امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد.

نساجی مازندران/ بازی سرنوشت برای پسران رحمتی

تیم نساجی مازندران در حالی خود را برای دیدار برابر نوبهار ازبکستان آماده کرده است که حال و روز خوشی را در این فصل تجربه نکرده است و نتوانسته تاکنون در هر دو تورتمنت لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا انتظار هواداران خود را برآورده کند.

آنها در یک ماه اخیر در بازی‌های داخلی و خارجی خود نتوانسته‌اند به روند خوب گذشته خود ادامه دهند و به نوعی دچار شوک شده‌اند و در دو بازی گذشته خود در لیگ نتوانسته‌اند به پیروزی دست پیدا کنند.

بخوانید:  رای بدوی پرونده متروپل در دادگاه تجدید نظر تائید شد

 انتهای پیام/منبع

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، تیم‌های ایرانی سپاهان و نساجی امروز در ورزشگاه آزادی میزبان حریفان ازبکی خود خواهند بود که در زیر وضعیت این تیم‌ها را بررسی می کنیم:

تیم سپاهان اصفهان از هفته چهارم رقابت ها‌ی لیگ قهرمانان آسیا در حالی بازی برگشت خود برابر الیماق ازبکستان را برگزار خواهد کرد که در بازی رفت دو تیم این زرد پوشان ایرانی بودند که موفق شدند با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسند. طلایی پوشان اصفهان که این بار توسط کمیته انضباطی afc نقره داغ شده‌اند و با حکم این کمیته آنها باید در ورزشگاه آزادی پذیرای میهمان‌های خود باشند.