از حالا برای تیم‌ها نباید حکم داد/ امیدوارم ساپینتو به شرایط استقلال اشراف پیدا کند

سرمربی سابق تیم شهرخودرو درباره حضور مربیان خارجی در لیگ گفت: حضور مربیان صاحب سبک و حرفه ای در فوتبال کشورمان قطعا اتفاق خوبی است اما نباید فراموش کنیم ساختار فوتبالی ما کاملا نیاز به کار دارد. به طور مثال استقلال نتایجی عالی و خوب در فصل گذشته گرفت که این مسئله باعث فشار روی کادر جدید می‌شود. به نظرم یک مربی که با شرایط فوتبال ایران آشنا بود می توانست کمک بیشتری به استقلال کند. فکر می‌‌کنم ساپینتو شرایط بازی مقابل سپاهان را درک نکرد. سپاهان تیمی مدعی است و سال هاست در سطح اول حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. امیدوارم ساپینتو به زودی اشراف لازم را به دست بیاورد. استقلال قهرمان سال گذشته است و انتظارات از این تیم زیاد است. درباره پرسپولیس هم نمی‌توانم اظهارنظر خاصی کنم زیرا آن‌ها هم تنها یک بازی را پشت سر گذاشته‌اند و نمی‌توان با همین یک بازی وضعیت را تحلیل کرد.

خبرنگار: علی رضایی

پیشکسوت استقلال گفت: ریکاردو ساپینتو شرایط بازی مقابل سپاهان را درک نکرد.

سیدعباسی درباره مدعیان قهرمانی لیگ برتر امسال افزود: به نظرم مدعیان مانند همیشه خواهند بود. استقلال، پرسپولیس و سپاهان و دیگر تیم‌ها امسال جدی‌تر از گذشته شده‌اند.

داوود سیدعباسی در گفت‌وگو با برنا

منبع

انتهای پیام//

از حالا برای تیم‌ها نباید حکم داد/ امیدوارم ساپینتو به شرایط استقلال اشراف پیدا کند

518

هافبک اسبق آبی‌پوشان در دهه 80 درباره این تیم عنوان کرد: فکر می‌کنم استقلال در خطوط خود تعادل ندارد. به نظرم این تیم در خط هافبک بیشتر نیاز به بازیکن دارد تا خط حمله. چه کسی قرار است از خط هافبک به آن‌ها پاس بدهد. اصلا منظور من این نیست که استقلال هافبک های بدی دارد. اعتقاد دارم سبک بازی آن‌ها شبیه به هم است. در خط هافبک باید یک هارمونی وجود داشته باشد. کسی توپ را بگیرد، کسی طراحی کند و کسی بازی را به عرض ببرد. شاید بازیکنی چون جباری که خلاقیت دارد یا یک هافبک رونده خیلی بیشتر برای استقلال مفید است.

بخوانید:  جام جهانی نشان داد فوتبال در آسیا پیشرفت کرده است/ کی‌روش مربی بزرگی است اما به او انتقاد دارم