از ۱۳۳ عملیات آتش‌نشانی تهران تا آسیب به خودروی آتش‌نشانی با مواد منفجره

انتهای پیام/منبع

محمدی با بیان اینکه در حال حاضر میزان تماس‌ها با سامانه ۱۲۵ به اندازه پارسال است، گفت:، اما احتمال افزایش ماموریت‌ها وجود دارد. از این رو از شهروندان می‌خواهیم که دست به کار‌های خطرناک نزنند. برخی از روی بالکن و پشت بام اقدام به پرتاب موادمحترقه کرده بودند که این کار بسیار خطرناک است. مردم به آرامش نیاز دارند، سالمندان و بیماران و … در شرایط خوبی قرار ندارند و خواهش می‌کنیم که طوری رفتار شود که مردم به سمت آرامش بروند.

از ۱۳۳ عملیات آتش‌نشانی تهران تا آسیب به خودروی آتش‌نشانی با مواد منفجره

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران همچنین از آسیب رساندن به دو دستگاه خودروی آتش‌نشانی در تهران خبر داد و گفت: متاسفانه در حین عملیات به دو دستگاه خودروی امدادی آتش نشانی هم حمله شد که خسارت جدی به خودرو‌ها وارد شده است. ما حتما این موضوع را از مبادی قانونی و قضایی پیگیری خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه آماده‌باش آتش‌نشانان در سراسر تهران همچنان ادامه دارد، گفت: بیشترین ماموریت ما تاکنون مربوط به حریق در فضای سبز و منازل مسکونی بوده است. همچنین در این مدت پنج مورد انفجار نیز داشتیم که ناشی از ساخت مواد محترقه در داخل منازل بود. این انفجار‌ها منجر به مصدومیت شدید پنج نفر شده است.

به گزارش خبرگزاری برنا، قدرت الله محمدی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از انجام ۱۳۳ عملیات مرتبط با چهارشنبه‌سوری خبر داد و گفت: از ساعت ۱۷ عصر روز گذشته تا ساعت ۲۱ مجموعا ۳۱۱۴ تماس با موضوع حوادث چهارشنبه‌سوری با سامانه ۱۲۵ برقرار شده که این تماس‌ها منجر به اجرای ۱۳۳ عملیات در این مدت شده است.

بخوانید:  پیام مشترک امام‌جمعه و استاندار ایلام به مناسبت ۱۲ فروردین

مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران از انجام ۱۳۳ عملیات مرتبط با چهارشنبه‌سوری خبر داد و گفت: از ساعت ۱۷ عصر امروز تا ساعت ۲۱ مجموعا ۳۱۱۴ تماس با موضوع حوادث چهارشنبه‌سوری با سامانه ۱۲۵ برقرار شده است.